Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
ComputerDave
4
Followers
0
Following
USA
51
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
72
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
Avengers: Infinity War
57,897 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
50,486 votes
8
— Great
82%
Pink Floyd: The Wall
2,290 votes
8
— Great
80%
Metalocalypse: The Doomstar Requiem - A Klok Opera
99 votes
6
— Fair
80%
The Red Pill
671 votes
8
— Great
79%
Jojo Rabbit
19,337 votes
8
— Great
79%
How to Train Your Dragon: The Hidden World
12,022 votes
9
— Superb
78%
Lupin the Third: The Castle of Cagliostro
1,307 votes
7
— Good
77%
The 414s
13 votes
7
— Good
76%
Me and Earl and the Dying Girl
4,736 votes
8
— Great
76%
Sword Art Online: The Movie – Ordinal Scale
1,087 votes
8
— Great
76%
The NeverEnding Story
7,384 votes
8
— Great
76%
Black Panther
47,335 votes
9
— Superb
75%
Ghost in the Shell 2: Innocence
1,940 votes
7
— Good
74%
Justice League: War
3,116 votes
8
— Great
74%
Justice League Dark
3,941 votes
7
— Good
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
14,713 votes
7
— Good
74%
Unrest
149 votes
6
— Fair
74%
The Super Mario Bros. Movie
16,508 votes
7
— Good
74%
Please Stand By
1,236 votes
8
— Great
73%
Justice League vs. Teen Titans
2,984 votes
7
— Good
73%
Booksmart
6,721 votes
7
— Good
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,685 votes
6
— Fair
73%
Trolls
20,678 votes
7
— Good
73%
My Little Pony: Rainbow Roadtrip
42 votes
8
— Great
72%
Towa no Quon 4: The Roaring Anxiety
27 votes
7
— Good
72%
Frozen II
15,357 votes
8
— Great
72%
Strike Witches the Movie
38 votes
7
— Good
72%
Batman: Bad Blood
2,851 votes
7
— Good
72%
Ladyhawke
1,439 votes
7
— Good
72%
Love and Monsters
9,498 votes
7
— Good
72%
Towa no Quon 1: The Ephemeral Petals
45 votes
7
— Good
72%
Trolls World Tour
4,066 votes
7
— Good
72%
The Secret Life of Pets 2
8,287 votes
8
— Great
72%
Towa no Quon 6: Eternal Quon
29 votes
7
— Good
71%
Scooby-Doo! & Batman: The Brave and the Bold
407 votes
8
— Great
71%
Towa no Quon 3: The Complicity of Dreams
28 votes
7
— Good
71%
Yesterday
9,246 votes
7
— Good
71%
Strange Brew
467 votes
7
— Good
70%
Pretty in Pink
1,927 votes
7
— Good
70%
My Spy
3,687 votes
8
— Great
70%
Batman: Strange Days
229 votes
6
— Fair
70%
Sixteen Candles
3,013 votes
7
— Good
70%
Towa no Quon 2: Dancing Orchid in Chaos
30 votes
7
— Good
70%
Creepshow
1,657 votes
8
— Great
69%
Z-O-M-B-I-E-S
803 votes
7
— Good
69%
Scooby-Doo and the Ghoul School
386 votes
6
— Fair
69%
Maze Runner: The Death Cure
15,409 votes
7
— Good
68%
Pitch Perfect 3
7,636 votes
7
— Good
67%
Batman and Harley Quinn
2,017 votes
7
— Good
67%
Scoob!
4,083 votes
7
— Good
67%
I Kill Giants
3,546 votes
9
— Superb
66%
Legend
1,900 votes
7
— Good
66%
The Addams Family
5,142 votes
8
— Great
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,668 votes
8
— Great
66%
New World Order: Blueprint of Madmen
12 votes
6
— Fair
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,630 votes
8
— Great
66%
American Ultra
6,687 votes
8
— Great
64%
JLA Adventures: Trapped in Time
605 votes
5
— Meh
63%
Phoenix Forgotten
933 votes
7
— Good
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch