trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Cooper19
VIP
5
2
followers
Budapest, Hungary
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
79
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
91%
Chernobyl
26,227 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
24,980 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,631 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Bodyguard
5,784 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth
4,725 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth II
2,629 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Our Planet
1,538 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Blue Planet II
1,097 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Life
1,024 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Catch-22
1,009 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Blue Planet
889 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Prehistoric Planet
838 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Frozen Planet
794 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Little Drummer Girl
679 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Africa
500 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Yes Minister
466 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Seven Worlds, One Planet
358 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dynasties
308 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Tiny World
260 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Attenborough's Life in Colour
243 votes
10
— Totally Ninja!
85%
A Perfect Planet
233 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Hunt
221 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Planet Earth III
208 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Walking with Dinosaurs
205 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Game
191 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Green Planet
183 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Frozen Planet II
161 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Tinker Tailor Soldier Spy
149 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Life Story
106 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Nature's Great Events
105 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Madagascar
102 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Wild Isles
88 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Planet Dinosaur
87 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Life on Earth
75 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Life of Mammals
72 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Life in the Undergrowth
66 votes
10
— Totally Ninja!
73%
First Life
57 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Private Life of Plants
57 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Life in Cold Blood
56 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Life of Birds
54 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Galapagos 3D with David Attenborough
52 votes
10
— Totally Ninja!
79%
David Attenborough's Natural Curiosities
44 votes
10
— Totally Ninja!
83%
David Attenborough's Rise of Animals: Triumph of the Vertebrates
38 votes
10
— Totally Ninja!
73%
David Attenborough's Conquest of the Skies
35 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Living Planet
34 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Trials of Life
34 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Life in the Freezer
30 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Mating Game
22 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mammals
17 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Secrets of Wild India
12 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Lost Worlds, Vanished Lives
12 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Monkey Planet
11 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Süsü, a sárkány
11 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Hebrides: Islands on the Edge
9 votes
10
— Totally Ninja!
57%
Africa's Hidden Wonders
7 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The New Wilderness
6 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Wild Thailand
5 votes
10
— Totally Ninja!
50%
Wild Down Under
5 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Wild Galápagos
5 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Scotland: A Year In The Wild
5 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup