trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
cosmic.potatoes
2
followers
Pennsylvania
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
56
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,147 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,634 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Cosmos
5,065 votes
8
— Great
88%
Gravity Falls
7,933 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Over the Garden Wall
4,145 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,358 votes
9
— Superb
87%
Adventure Time
7,008 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Blue Planet
883 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,660 votes
7
— Good
87%
Steven Universe
3,271 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,168 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,291 votes
8
— Great
86%
Dark
16,999 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,837 votes
9
— Superb
84%
The Amazing World of Gumball
1,442 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,394 votes
8
— Great
84%
Hilda
1,053 votes
8
— Great
84%
Amphibia
547 votes
7
— Good
84%
JoJo's Bizarre Adventure
1,967 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,933 votes
8
— Great
83%
Infinity Train
863 votes
9
— Superb
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,086 votes
9
— Superb
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,536 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Naruto
6,555 votes
7
— Good
82%
Sense8
11,371 votes
8
— Great
82%
Middleditch & Schwartz
360 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bee and PuppyCat
414 votes
8
— Great
80%
The Dragon Prince
1,976 votes
7
— Good
80%
Steven Universe Future
854 votes
8
— Great
79%
Death Parade
2,057 votes
9
— Superb
79%
Camp Camp
108 votes
7
— Good
79%
Bravest Warriors
303 votes
7
— Good
78%
The Umbrella Academy
13,621 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,216 votes
7
— Good
77%
Voltron: Legendary Defender
835 votes
4
— Poor
77%
Outer Banks
2,556 votes
5
— Meh
76%
Russian Doll
5,685 votes
7
— Good
76%
Solar Opposites
2,057 votes
6
— Fair
76%
Henry Danger
274 votes
7
— Good
76%
The Flash
24,096 votes
6
— Fair
75%
Close Enough
666 votes
7
— Good
75%
Survivor
2,381 votes
7
— Good
74%
Big Mouth
4,321 votes
7
— Good
73%
I Am Not Okay with This
3,709 votes
7
— Good
72%
Evil Genius
1,219 votes
5
— Meh
72%
Scorpion
5,296 votes
7
— Good
72%
The Circle
698 votes
6
— Fair
72%
Snowpiercer
3,675 votes
8
— Great
71%
Watership Down
252 votes
7
— Good
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,418 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,176 votes
8
— Great
70%
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
3,273 votes
7
— Good
68%
Supergirl
8,520 votes
6
— Fair
67%
Class
505 votes
6
— Fair
62%
Nomad of Nowhere
34 votes
6
— Fair
40%
Minecraft Survivor
2 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup