trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Constantlycranky
5
followers
UK
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
25
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,079 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,000 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,221 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,458 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,384 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
22,672 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
22,962 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,518 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,060 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,117 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grey's Anatomy
14,744 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Orphan Black
12,320 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Penny Dreadful
8,286 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Night Of
5,871 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Good Wife
5,517 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Making a Murderer
3,830 votes
10
— Totally Ninja!
80%
ER
2,192 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Rectify
1,866 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Pose
1,358 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Wentworth
1,237 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Mars
1,201 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Staircase
766 votes
10
— Totally Ninja!
81%
House of Cards
464 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Judge Judy
282 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Prime Suspect
227 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup