trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Kathleen
0
followers
Canada
24
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
55
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Jurassic Park
32,663 votes
8
— Great
82%
The Princess Bride
12,025 votes
8
— Great
81%
Finding Nemo
39,494 votes
8
— Great
80%
The Nightmare Before Christmas
17,060 votes
8
— Great
80%
Jujutsu Kaisen 0
2,420 votes
8
— Great
79%
Ratatouille
30,795 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,968 votes
8
— Great
78%
BLACKPINK: Light Up the Sky
503 votes
8
— Great
76%
Burrow
636 votes
8
— Great
76%
Raining Cats and Frogs
39 votes
8
— Great
76%
Hercules
11,602 votes
8
— Great
75%
The Hunger Games
39,608 votes
8
— Great
75%
Fantasia
4,753 votes
8
— Great
74%
Alice in Wonderland
8,295 votes
8
— Great
74%
Racing Extinction
485 votes
8
— Great
74%
Yes, No, or Maybe?
58 votes
8
— Great
73%
The Croods
13,777 votes
8
— Great
73%
The Addams Family
7,650 votes
8
— Great
73%
The Road to El Dorado
4,460 votes
8
— Great
73%
A Bug's Life
15,973 votes
8
— Great
73%
South Park (Not Suitable for Children)
954 votes
8
— Great
72%
Scooby-Doo! in Where's My Mummy?
404 votes
8
— Great
71%
The Princess Diaries
6,487 votes
8
— Great
71%
Hairspray
3,289 votes
8
— Great
71%
Chill Out, Scooby-Doo!
395 votes
8
— Great
70%
Scooby-Doo! and the Goblin King
348 votes
8
— Great
70%
Sonic the Hedgehog
14,087 votes
8
— Great
68%
Men in Black II
15,396 votes
8
— Great
68%
Maggie Simpson in "Playdate with Destiny"
346 votes
8
— Great
68%
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days
1,767 votes
8
— Great
68%
The Princess Diaries 2: Royal Engagement
3,669 votes
8
— Great
68%
Starstruck
830 votes
8
— Great
68%
Night at the Museum
13,589 votes
8
— Great
68%
White Chicks
5,963 votes
8
— Great
67%
Secrets of the King Cobra
8 votes
8
— Great
67%
The Wonderful Autumn of Mickey Mouse
41 votes
8
— Great
66%
Scooby-Doo! Music of the Vampire
250 votes
8
— Great
66%
Twitches
635 votes
8
— Great
66%
The Game Plan
2,450 votes
8
— Great
65%
The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water
5,212 votes
8
— Great
65%
Forky Asks a Question: What Is a Pet?
110 votes
8
— Great
64%
Open Season
3,597 votes
8
— Great
64%
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
10,135 votes
8
— Great
64%
The Meg
16,253 votes
8
— Great
63%
Most Wanted Sharks
8 votes
8
— Great
63%
Lake Placid
1,584 votes
8
— Great
60%
Hot Pursuit
3,783 votes
8
— Great
60%
George and A.J.
373 votes
8
— Great
60%
Detective Heart of America: The Final Freedom
10 votes
8
— Great
59%
Welcome to the Club
220 votes
8
— Great
58%
Garfield
4,341 votes
8
— Great
54%
The Adventures of Sharkboy and Lavagirl
1,659 votes
8
— Great
54%
Beverly Hills Chihuahua
990 votes
8
— Great
48%
Lake Placid 3
268 votes
8
— Great
46%
Scary Movie 5
3,735 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup