trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Cristi G
VIP
OG
12
19
followers
Amsterdam, Netherlands
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
123
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,303 votes
7
— Good
89%
Sherlock
47,206 votes
7
— Good
86%
The Office
27,440 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,718 votes
7
— Good
86%
Futurama
19,605 votes
7
— Good
80%
Loki
15,734 votes
7
— Good
80%
Sex Education
13,704 votes
7
— Good
84%
Scrubs
13,389 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,146 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,134 votes
7
— Good
85%
Archer
11,476 votes
7
— Good
83%
The Crown
7,211 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agent Carter
6,923 votes
7
— Good
76%
iZombie
6,459 votes
7
— Good
79%
11.22.63
6,269 votes
7
— Good
77%
Preacher
5,671 votes
7
— Good
84%
The Good Wife
5,524 votes
7
— Good
75%
Star Trek: Picard
5,053 votes
7
— Good
84%
Neon Genesis Evangelion
4,905 votes
7
— Good
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,703 votes
7
— Good
71%
The Last Man on Earth
4,457 votes
7
— Good
81%
Star Trek
4,355 votes
7
— Good
80%
The Office
4,013 votes
7
— Good
73%
Sex and the City
3,823 votes
7
— Good
83%
Pushing Daisies
3,663 votes
7
— Good
76%
The Haunting of Bly Manor
3,621 votes
7
— Good
75%
Devs
3,154 votes
7
— Good
70%
The Flight Attendant
3,050 votes
7
— Good
79%
The Tudors
2,980 votes
7
— Good
79%
Happy Endings
2,702 votes
7
— Good
72%
Lovecraft Country
2,355 votes
7
— Good
83%
Regular Show
2,239 votes
7
— Good
78%
And Then There Were None
2,042 votes
7
— Good
80%
Our Flag Means Death
1,954 votes
7
— Good
75%
Alias Grace
1,701 votes
7
— Good
80%
Undone
1,614 votes
7
— Good
76%
Nurse Jackie
1,513 votes
7
— Good
75%
Vice Principals
1,433 votes
7
— Good
79%
Key & Peele
1,414 votes
7
— Good
74%
The Dropout
1,299 votes
7
— Good
68%
Miracle Workers
1,263 votes
7
— Good
75%
We Own This City
1,223 votes
7
— Good
68%
Wet Hot American Summer: First Day of Camp
1,215 votes
7
— Good
78%
Wild Wild Country
1,200 votes
7
— Good
77%
Scott Pilgrim Takes Off
1,184 votes
7
— Good
74%
A Young Doctor's Notebook
1,167 votes
7
— Good
71%
Fortitude
1,127 votes
7
— Good
70%
Pam & Tommy
1,123 votes
7
— Good
75%
Little Britain
1,018 votes
7
— Good
75%
Escape at Dannemora
938 votes
7
— Good
80%
Steven Universe Future
859 votes
7
— Good
79%
Prehistoric Planet
835 votes
7
— Good
75%
The English
811 votes
7
— Good
74%
Criminal: United Kingdom
793 votes
7
— Good
72%
Baskets
770 votes
7
— Good
76%
The Staircase
767 votes
7
— Good
77%
How to Make It in America
760 votes
7
— Good
76%
The Big C
758 votes
7
— Good
77%
The New Pope
748 votes
7
— Good
76%
Big Love
744 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup