trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Callum
VIP
5
34
followers
Sydney, Australia
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
27
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
John Wick
51,366 votes
9
— Superb
80%
Gone Girl
32,808 votes
9
— Superb
80%
Prisoners
19,762 votes
9
— Superb
80%
Soul
17,746 votes
9
— Superb
80%
2001: A Space Odyssey
15,800 votes
9
— Superb
85%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,488 votes
9
— Superb
75%
Hell or High Water
14,401 votes
9
— Superb
84%
The Pianist
12,619 votes
9
— Superb
82%
Dead Poets Society
12,483 votes
9
— Superb
81%
The Thing
11,864 votes
9
— Superb
79%
The Game
11,140 votes
9
— Superb
80%
A Dog's Purpose
9,549 votes
9
— Superb
79%
Big Fish
9,327 votes
9
— Superb
72%
Extraction 2
6,788 votes
9
— Superb
77%
Tetris
5,652 votes
9
— Superb
77%
Sound of Metal
4,578 votes
9
— Superb
81%
Song of the Sea
3,012 votes
9
— Superb
77%
Men of Honor
2,971 votes
9
— Superb
80%
Short Term 12
2,799 votes
9
— Superb
75%
Headhunters
2,437 votes
9
— Superb
72%
Asterix: The Secret of the Magic Potion
1,874 votes
9
— Superb
79%
Le Samouraï
1,143 votes
9
— Superb
76%
Ne Zha
566 votes
9
— Superb
81%
Dying to Survive
299 votes
9
— Superb
73%
Shane Gillis: Beautiful Dogs
255 votes
9
— Superb
75%
Neal Brennan: Blocks
139 votes
9
— Superb
74%
UFC on ABC 1: Holloway vs. Kattar
14 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup