trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ian Forrester
VIP
11
8
followers
Manchester
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
38
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,089 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,579 votes
8
— Great
89%
Game of Thrones
130,950 votes
2
— Terrible
87%
Succession
8,182 votes
8
— Great
86%
When They See Us
3,561 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,130 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,616 votes
8
— Great
84%
Power
3,422 votes
4
— Poor
84%
The Queen's Gambit
17,997 votes
8
— Great
84%
Snowfall
1,702 votes
7
— Good
84%
Person of Interest
16,105 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,208 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,692 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,194 votes
7
— Good
81%
Euphoria
8,101 votes
7
— Good
81%
Peacemaker
5,370 votes
7
— Good
80%
Top Boy
563 votes
7
— Good
80%
Loki
15,612 votes
6
— Fair
79%
Torchwood
3,942 votes
7
— Good
79%
How TV Ruined Your Life
104 votes
6
— Fair
79%
11.22.63
6,247 votes
7
— Good
78%
Jericho
3,257 votes
5
— Meh
78%
Watchmen: Motion Comic
152 votes
9
— Superb
77%
Limitless
5,754 votes
8
— Great
76%
UnREAL
1,151 votes
7
— Good
75%
Devs
3,140 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,924 votes
5
— Meh
75%
Day Break
478 votes
7
— Good
74%
The Outlaws
516 votes
6
— Fair
72%
FlashForward
3,539 votes
7
— Good
72%
First Dates
79 votes
7
— Good
71%
Touch
3,115 votes
7
— Good
71%
Connected
125 votes
6
— Fair
71%
Hunted
94 votes
7
— Good
71%
PhoneShop
110 votes
7
— Good
69%
KEVIN CAN F**K HIMSELF
580 votes
6
— Fair
68%
Supergirl
8,518 votes
7
— Good
65%
Don't Look Deeper
126 votes
5
— Meh
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup