Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Chris
VIP
5
4
Followers
3
Following
Salt Lake City, Utah
54
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
575
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
8
9
10
92%
Breaking Bad
100,796 votes
7
— Good
91%
Chernobyl
27,421 votes
9
— Superb
89%
Cosmos
5,165 votes
7
— Good
89%
The West Wing
3,915 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
134,629 votes
7
— Good
87%
Rick and Morty
30,710 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
26,350 votes
9
— Superb
87%
9/11: One Day in America
210 votes
8
— Great
87%
The Twilight Zone
2,139 votes
8
— Great
86%
Succession
8,897 votes
9
— Superb
86%
The Office
28,790 votes
8
— Great
86%
Fleabag
9,182 votes
9
— Superb
86%
Six Feet Under
5,629 votes
8
— Great
86%
When They See Us
3,693 votes
9
— Superb
86%
Futurama
20,239 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
12,765 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Frontline
166 votes
9
— Superb
85%
Curb Your Enthusiasm
5,132 votes
9
— Superb
85%
Oz
3,272 votes
8
— Great
85%
Boston Legal
2,263 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,572 votes
7
— Good
85%
NOVA
463 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,497 votes
7
— Good
85%
Parks and Recreation
18,065 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
29,992 votes
8
— Great
85%
Archer
11,705 votes
8
— Great
85%
Shameless
15,083 votes
7
— Good
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,170 votes
9
— Superb
85%
The X-Files
12,418 votes
8
— Great
85%
VICE
508 votes
8
— Great
85%
Friends
42,688 votes
5
— Meh
85%
True Detective
21,704 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
55,092 votes
7
— Good
85%
The Newsroom
7,596 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,982 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
27,577 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,773 votes
8
— Great
84%
This Is Us
5,973 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,677 votes
8
— Great
84%
The Bear
7,952 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,282 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
23,365 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
19,007 votes
9
— Superb
84%
M*A*S*H
2,453 votes
7
— Good
84%
Letterkenny
1,406 votes
9
— Superb
84%
How To with John Wilson
773 votes
7
— Good
84%
The Pacific
5,841 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,528 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
25,042 votes
8
— Great
83%
From the Earth to the Moon
313 votes
8
— Great
83%
Supernatural
25,475 votes
6
— Fair
83%
Westworld
26,572 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Pushing Daisies
3,713 votes
7
— Good
83%
Schitt's Creek
5,281 votes
8
— Great
83%
The Crown
7,422 votes
8
— Great
83%
The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst
1,872 votes
9
— Superb
83%
Louie
4,271 votes
8
— Great
83%
Happy Valley
2,013 votes
8
— Great
83%
I Love Lucy
610 votes
8
— Great
83%
Queer as Folk
1,178 votes
5
— Meh
1
2
3
8
9
10
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch