trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
dadarara
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
40
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,081 votes
7
— Good
81%
Iron Man
53,875 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
48,913 votes
7
— Good
78%
Kingsman: The Secret Service
40,696 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,630 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,517 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,444 votes
7
— Good
73%
The Post
8,277 votes
7
— Good
73%
American Made
15,860 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,307 votes
7
— Good
73%
Passengers
42,149 votes
7
— Good
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,087 votes
7
— Good
72%
Blood and Bone
1,054 votes
7
— Good
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,167 votes
7
— Good
71%
Central Intelligence
22,947 votes
7
— Good
71%
Whiskey Tango Foxtrot
5,977 votes
7
— Good
71%
Cinderella
10,449 votes
7
— Good
70%
Blood Father
7,935 votes
7
— Good
70%
Mechanic: Resurrection
13,745 votes
7
— Good
70%
Alice Through the Looking Glass
11,653 votes
7
— Good
70%
Mr. & Mrs. Smith
15,985 votes
7
— Good
69%
Life
21,863 votes
7
— Good
69%
Tomb Raider
20,524 votes
7
— Good
68%
Tomorrowland
14,284 votes
7
— Good
68%
Inferno
19,754 votes
7
— Good
68%
The Day After Tomorrow
14,753 votes
7
— Good
68%
Run All Night
5,555 votes
7
— Good
67%
xXx: Return of Xander Cage
15,337 votes
7
— Good
66%
Resident Evil: The Final Chapter
13,598 votes
7
— Good
66%
Justice League
31,599 votes
7
— Good
66%
Allegiant
14,920 votes
7
— Good
66%
Transformers: The Last Knight
19,093 votes
7
— Good
65%
San Andreas
15,603 votes
7
— Good
65%
The Dark Tower
16,648 votes
7
— Good
65%
Suicide Squad
58,813 votes
7
— Good
64%
Gods of Egypt
13,075 votes
7
— Good
64%
Kill Command
3,141 votes
7
— Good
64%
Independence Day: Resurgence
22,930 votes
7
— Good
63%
Survivor
2,948 votes
7
— Good
63%
The Mummy
25,260 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup