trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Gabriel Kerautret
1
follower
Auray
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
101
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
70%
Man of Steel
30,546 votes
7
— Good
73%
Cars
26,783 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Ghost Protocol
17,302 votes
7
— Good
63%
Transformers: Age of Extinction
16,626 votes
7
— Good
66%
Insurgent
15,869 votes
7
— Good
67%
xXx: Return of Xander Cage
15,352 votes
7
— Good
68%
The Day After Tomorrow
14,800 votes
7
— Good
69%
Underworld: Blood Wars
13,824 votes
7
— Good
64%
RoboCop
13,388 votes
7
— Good
60%
Jupiter Ascending
13,151 votes
7
— Good
63%
Teenage Mutant Ninja Turtles
12,256 votes
7
— Good
55%
After Earth
10,121 votes
7
— Good
76%
Collateral Beauty
10,051 votes
7
— Good
60%
Noah
9,904 votes
7
— Good
65%
Hitman: Agent 47
8,988 votes
7
— Good
75%
The Age of Adaline
8,802 votes
7
— Good
74%
Pete's Dragon
8,108 votes
7
— Good
76%
Stardust
8,006 votes
7
— Good
62%
G.I. Joe: Retaliation
7,996 votes
7
— Good
70%
Wedding Crashers
7,613 votes
7
— Good
63%
The Mortal Instruments: City of Bones
6,161 votes
7
— Good
73%
Brooklyn
5,634 votes
7
— Good
71%
Epic
5,422 votes
7
— Good
74%
Bridge to Terabithia
5,402 votes
7
— Good
77%
The Wrestler
5,282 votes
7
— Good
72%
The Parent Trap
5,225 votes
7
— Good
70%
Four Weddings and a Funeral
3,299 votes
7
— Good
69%
Winter's Bone
3,100 votes
7
— Good
69%
Leap Year
3,060 votes
7
— Good
57%
xXx: State of the Union
2,997 votes
7
— Good
71%
Tolkien
2,849 votes
7
— Good
67%
Two Weeks Notice
2,553 votes
7
— Good
66%
The Game Plan
2,451 votes
7
— Good
64%
Fool's Gold
2,313 votes
7
— Good
74%
Max
2,186 votes
7
— Good
63%
Runaway Bride
2,167 votes
7
— Good
64%
Larry Crowne
1,774 votes
7
— Good
64%
Something Borrowed
1,665 votes
7
— Good
67%
Flypaper
1,263 votes
7
— Good
67%
Obvious Child
1,025 votes
7
— Good
63%
Blue Crush
770 votes
7
— Good
58%
Burying the Ex
745 votes
7
— Good
72%
Beyond the Lights
654 votes
7
— Good
66%
D.E.B.S.
652 votes
7
— Good
52%
Alien Outpost
627 votes
7
— Good
57%
The Longest Week
619 votes
7
— Good
70%
Priceless
550 votes
7
— Good
75%
Crown for Christmas
490 votes
7
— Good
72%
Priceless
450 votes
7
— Good
67%
StreetDance 3D
359 votes
7
— Good
67%
Roger Dodger
358 votes
7
— Good
74%
Summer Villa
344 votes
7
— Good
72%
Love on the Sidelines
317 votes
7
— Good
68%
Summertime
317 votes
7
— Good
65%
Feast of Love
308 votes
7
— Good
66%
First Girl I Loved
296 votes
7
— Good
74%
All of My Heart
287 votes
7
— Good
64%
Lovesong
284 votes
7
— Good
72%
My Summer Prince
274 votes
7
— Good
70%
Once Upon A Holiday
247 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup