trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Gabriel Kerautret
1
follower
Auray
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
52
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Dexter
39,089 votes
9
— Superb
75%
Arrow
31,982 votes
9
— Superb
85%
House
29,995 votes
9
— Superb
77%
The 100
20,130 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,094 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,611 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,130 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,218 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,098 votes
9
— Superb
66%
Under the Dome
12,696 votes
9
— Superb
79%
Elementary
12,592 votes
9
— Superb
82%
Castle
11,675 votes
9
— Superb
79%
Grimm
10,369 votes
9
— Superb
83%
White Collar
10,069 votes
9
— Superb
80%
Teen Wolf
9,842 votes
9
— Superb
79%
Bones
9,842 votes
9
— Superb
87%
Stargate SG-1
9,188 votes
9
— Superb
80%
Bates Motel
7,915 votes
9
— Superb
82%
Black Sails
7,819 votes
9
— Superb
83%
Luther
7,671 votes
9
— Superb
80%
Lie to Me
7,308 votes
9
— Superb
77%
Continuum
7,241 votes
9
— Superb
76%
Gossip Girl
7,217 votes
9
— Superb
77%
Revenge
7,094 votes
9
— Superb
83%
Gilmore Girls
6,626 votes
9
— Superb
84%
Stargate Atlantis
6,530 votes
9
— Superb
85%
Justified
6,432 votes
9
— Superb
84%
The Pacific
5,673 votes
9
— Superb
84%
The Good Wife
5,527 votes
9
— Superb
76%
Almost Human
5,384 votes
9
— Superb
73%
Sleepy Hollow
5,255 votes
9
— Superb
80%
Stargate Universe
4,890 votes
9
— Superb
79%
Scandal
4,789 votes
9
— Superb
87%
The Shield
4,387 votes
9
— Superb
69%
Helix
3,828 votes
9
— Superb
77%
Masters of Sex
2,872 votes
9
— Superb
73%
Cougar Town
2,672 votes
9
— Superb
78%
Raising Hope
2,588 votes
9
— Superb
79%
Rizzoli & Isles
2,298 votes
9
— Superb
79%
Dark Angel
2,047 votes
9
— Superb
82%
Rectify
1,866 votes
9
— Superb
76%
Perception
1,738 votes
9
— Superb
75%
Nashville
1,504 votes
9
— Superb
70%
Believe
1,482 votes
9
— Superb
78%
Rookie Blue
1,204 votes
9
— Superb
77%
Battlestar Galactica: Blood & Chrome
1,001 votes
9
— Superb
77%
Brothers & Sisters
785 votes
9
— Superb
76%
Everwood
553 votes
9
— Superb
73%
Finding Carter
545 votes
9
— Superb
72%
Necessary Roughness
389 votes
9
— Superb
76%
South of Nowhere
170 votes
9
— Superb
61%
Welcome to the Family
129 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup