Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
jose angel lozano salazar
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
137
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
78%
Doctor Strange
67,321 votes
8
— Great
75%
Wonder Woman
57,357 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
48,110 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
45,333 votes
8
— Great
81%
Finding Nemo
40,350 votes
8
— Great
72%
Thor
40,172 votes
8
— Great
66%
Justice League
32,030 votes
8
— Great
78%
Titanic
31,724 votes
8
— Great
77%
Ex Machina
31,449 votes
8
— Great
77%
Home Alone
31,328 votes
8
— Great
71%
World War Z
30,345 votes
8
— Great
75%
Gravity
30,307 votes
8
— Great
67%
Lucy
29,648 votes
8
— Great
82%
How to Train Your Dragon
29,577 votes
8
— Great
74%
Beauty and the Beast
28,836 votes
8
— Great
75%
Spider-Man
27,361 votes
8
— Great
85%
Terminator 2: Judgment Day
26,166 votes
8
— Great
74%
War for the Planet of the Apes
24,684 votes
8
— Great
74%
Spider-Man 2
23,493 votes
8
— Great
81%
The Sixth Sense
21,920 votes
8
— Great
73%
Maleficent
21,486 votes
8
— Great
65%
Spider-Man 3
21,310 votes
8
— Great
70%
Despicable Me 3
20,881 votes
8
— Great
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,745 votes
8
— Great
79%
Donnie Darko
20,478 votes
8
— Great
78%
Back to the Future Part III
20,214 votes
8
— Great
79%
Beauty and the Beast
20,023 votes
8
— Great
70%
Snowpiercer
19,586 votes
8
— Great
69%
Bird Box
19,161 votes
8
— Great
69%
Charlie and the Chocolate Factory
18,712 votes
8
— Great
67%
Terminator Genisys
18,567 votes
8
— Great
62%
2012
17,311 votes
8
— Great
63%
Transformers: Age of Extinction
16,897 votes
8
— Great
80%
2001: A Space Odyssey
16,221 votes
8
— Great
72%
Bumblebee
15,960 votes
8
— Great
70%
Us
15,824 votes
8
— Great
65%
Transformers: Revenge of the Fallen
15,299 votes
8
— Great
63%
Pixels
15,025 votes
8
— Great
76%
Cruella
14,597 votes
8
— Great
68%
Tomorrowland
14,486 votes
8
— Great
64%
RoboCop
13,555 votes
8
— Great
72%
Armageddon
13,466 votes
8
— Great
74%
Kung Fu Panda 2
13,204 votes
8
— Great
70%
Bolt
12,727 votes
8
— Great
74%
Batman
12,477 votes
8
— Great
65%
Jurassic Park III
12,422 votes
8
— Great
72%
Cloudy with a Chance of Meatballs
12,184 votes
8
— Great
71%
Ice Age: The Meltdown
11,942 votes
8
— Great
71%
Hellboy
11,676 votes
8
— Great
69%
Ice Age: Collision Course
11,517 votes
8
— Great
85%
City of God
11,458 votes
8
— Great
69%
The Platform
11,078 votes
8
— Great
76%
The Devil's Advocate
10,620 votes
8
— Great
71%
Cinderella
10,597 votes
8
— Great
74%
Doctor Sleep
10,543 votes
8
— Great
71%
Bad Boys II
10,499 votes
8
— Great
81%
Life of Brian
10,492 votes
8
— Great
80%
Puss in Boots: The Last Wish
10,423 votes
8
— Great
72%
Home
10,349 votes
8
— Great
65%
Jumper
10,101 votes
8
— Great
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch