trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dániel Barna
0
followers
Hungary
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
38
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,689 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,817 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,976 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,227 votes
7
— Good
89%
Sherlock
47,320 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,565 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,156 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,874 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,800 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,434 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
25,256 votes
7
— Good
82%
Homeland
24,499 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,283 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,142 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,454 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,202 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,592 votes
7
— Good
77%
New Girl
15,513 votes
7
— Good
86%
Fargo
15,452 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,120 votes
8
— Great
66%
Under the Dome
12,715 votes
6
— Fair
86%
Ted Lasso
11,963 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Sense8
11,421 votes
8
— Great
82%
Californication
11,277 votes
8
— Great
81%
Euphoria
8,199 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Downton Abbey
7,764 votes
9
— Superb
68%
Revolution
7,643 votes
6
— Fair
82%
Big Little Lies
7,083 votes
8
— Great
82%
The Night Of
5,904 votes
7
— Good
86%
Deadwood
5,117 votes
9
— Superb
82%
Veep
4,680 votes
5
— Meh
76%
Santa Clarita Diet
4,612 votes
8
— Great
83%
Louie
4,226 votes
8
— Great
72%
Wayward Pines
3,736 votes
8
— Great
85%
Clarkson's Farm
2,088 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Everything Sucks!
1,585 votes
9
— Superb
78%
The Kominsky Method
1,384 votes
9
— Superb
75%
Man Seeking Woman
841 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup