trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dan Durden
0
followers
Norwich, UK
46
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
32
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
80%
Logan
60,728 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dune
36,522 votes
8
— Great
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,150 votes
8
— Great
77%
Blade Runner 2049
32,028 votes
8
— Great
77%
Limitless
20,243 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Don't Look Up
19,511 votes
5
— Meh
65%
Eternals
19,138 votes
7
— Good
84%
The Usual Suspects
18,672 votes
10
— Totally Ninja!
74%
No Time to Die
18,060 votes
9
— Superb
72%
Jack Reacher
17,192 votes
8
— Great
63%
Venom: Let There Be Carnage
17,053 votes
5
— Meh
61%
The Matrix Resurrections
16,387 votes
6
— Fair
80%
Pan's Labyrinth
15,176 votes
9
— Superb
68%
Godzilla vs. Kong
15,084 votes
8
— Great
66%
Transformers: Dark of the Moon
15,083 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Pacific Rim: Uprising
13,872 votes
6
— Fair
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,186 votes
7
— Good
80%
The Goonies
12,691 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Mission: Impossible III
12,538 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Underworld: Awakening
8,075 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Last Duel
7,795 votes
7
— Good
71%
Hanna
6,498 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Gangster Squad
5,965 votes
8
— Great
67%
30 Days of Night
4,705 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Old School
4,644 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Batman: Assault on Arkham
2,924 votes
6
— Fair
65%
The Many Saints of Newark
2,882 votes
7
— Good
61%
Antlers
2,536 votes
7
— Good
75%
Old Henry
2,334 votes
8
— Great
66%
Silent Running
879 votes
6
— Fair
43%
The Requin
772 votes
1
— Weak Sauce :(
52%
Scary or Die
58 votes
2
— Terrible
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup