trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dan Pagotto
8
followers
Piracicaba, Brazil
41
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
303
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
79%
John Wick
51,155 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
48,340 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,171 votes
7
— Good
81%
Joker
46,841 votes
7
— Good
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,573 votes
7
— Good
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,443 votes
7
— Good
79%
Mad Max: Fury Road
46,202 votes
7
— Good
73%
Passengers
42,160 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,875 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,523 votes
7
— Good
79%
Edge of Tomorrow
39,058 votes
7
— Good
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,650 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,719 votes
7
— Good
82%
Toy Story
36,537 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,324 votes
7
— Good
70%
Venom
33,775 votes
7
— Good
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,693 votes
7
— Good
75%
Now You See Me
33,546 votes
7
— Good
70%
Man of Steel
30,486 votes
7
— Good
79%
Shrek
30,262 votes
7
— Good
71%
World War Z
29,647 votes
7
— Good
67%
Lucy
29,066 votes
7
— Good
82%
How to Train Your Dragon
28,799 votes
7
— Good
78%
Wreck-It Ralph
28,430 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
28,324 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
27,985 votes
7
— Good
72%
The Maze Runner
27,951 votes
7
— Good
68%
Ghost in the Shell
26,554 votes
7
— Good
81%
Catch Me If You Can
26,249 votes
7
— Good
75%
The Matrix Reloaded
26,208 votes
7
— Good
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
25,834 votes
7
— Good
72%
Tenet
25,533 votes
7
— Good
77%
Zombieland
25,490 votes
7
— Good
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,324 votes
7
— Good
78%
Toy Story 2
25,267 votes
7
— Good
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
24,956 votes
7
— Good
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
24,694 votes
7
— Good
69%
Divergent
23,998 votes
7
— Good
75%
Sicario
23,886 votes
7
— Good
73%
Free Guy
23,363 votes
7
— Good
69%
Life
21,872 votes
7
— Good
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,596 votes
7
— Good
82%
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
21,501 votes
7
— Good
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,476 votes
7
— Good
79%
Ocean's Eleven
21,394 votes
7
— Good
68%
Tomb Raider
20,533 votes
7
— Good
73%
I, Robot
20,465 votes
7
— Good
77%
Sully
20,399 votes
7
— Good
67%
Maze Runner: The Scorch Trials
19,921 votes
7
— Good
69%
Valerian and the City of a Thousand Planets
19,615 votes
7
— Good
69%
Elysium
19,533 votes
7
— Good
69%
Bird Box
18,766 votes
7
— Good
77%
Black Swan
18,579 votes
7
— Good
74%
Bullet Train
18,166 votes
7
— Good
70%
Glass
17,910 votes
7
— Good
73%
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)
17,683 votes
7
— Good
80%
Soul
17,668 votes
7
— Good
75%
Deepwater Horizon
17,442 votes
7
— Good
72%
Game Night
17,303 votes
7
— Good
63%
Venom: Let There Be Carnage
17,023 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup