trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Daniel Jähnichen
VIP
7
1
follower
Mannheim
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
39
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,223 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
60,984 votes
10
— Bazinga!
85%
Stranger Things
52,883 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,126 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,337 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,020 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,650 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,037 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,454 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,280 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,458 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,965 votes
10
— Nine Nine!
79%
Orange Is the New Black
22,962 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,587 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,060 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,022 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,208 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Loki
15,658 votes
10
— Totally Ninja!
77%
New Girl
15,454 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,379 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
11,787 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Arcane
10,841 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Californication
11,256 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Wednesday
11,170 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Euphoria
8,119 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Weeds
8,108 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Cowboy Bebop
6,755 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Gilmore Girls
6,602 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Star Wars: Andor
6,324 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Chilling Adventures of Sabrina
6,179 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Peacemaker
5,379 votes
10
— Totally Ninja!
76%
See
4,800 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,698 votes
10
— Totally Ninja!
79%
BEEF
4,002 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The King of Queens
2,901 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Don't Trust the B---- in Apartment 23
2,867 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Vox Machina
1,814 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Devious Maids
1,314 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Jerks
185 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup