Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Boray
0
Followers
0
Following
Izmir, Izmir
23
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
74
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Guardians of the Galaxy
98,792 votes
7
— Good
78%
Avatar
61,675 votes
7
— Good
77%
Arrival
57,991 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
57,079 votes
7
— Good
77%
Star Wars: The Force Awakens
51,612 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
48,108 votes
7
— Good
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
48,067 votes
7
— Good
76%
Black Panther
47,336 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
47,082 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
45,332 votes
7
— Good
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,823 votes
7
— Good
78%
Deadpool 2
42,904 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,971 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
41,089 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
40,733 votes
7
— Good
79%
Dune
38,518 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
35,084 votes
7
— Good
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,729 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
34,087 votes
7
— Good
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
32,456 votes
7
— Good
72%
Aquaman
32,073 votes
7
— Good
70%
Man of Steel
31,090 votes
7
— Good
75%
Dunkirk
30,999 votes
7
— Good
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
29,202 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,834 votes
7
— Good
72%
Pacific Rim
26,260 votes
7
— Good
78%
Toy Story 2
25,894 votes
7
— Good
77%
La La Land
25,431 votes
7
— Good
77%
Men in Black
24,674 votes
7
— Good
74%
Brave
24,522 votes
7
— Good
74%
Pirates of the Caribbean: At World's End
23,257 votes
7
— Good
70%
Solo: A Star Wars Story
22,544 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
22,276 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22,093 votes
7
— Good
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,992 votes
7
— Good
69%
Barbie
20,514 votes
7
— Good
74%
American Sniper
19,832 votes
7
— Good
75%
Avatar: The Way of Water
19,812 votes
7
— Good
69%
Bird Box
19,160 votes
7
— Good
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,967 votes
7
— Good
74%
No Time to Die
18,496 votes
7
— Good
75%
Deepwater Horizon
17,630 votes
7
— Good
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,579 votes
7
— Good
73%
Top Gun
17,559 votes
7
— Good
67%
Alice in Wonderland
17,021 votes
7
— Good
74%
The Super Mario Bros. Movie
16,511 votes
7
— Good
73%
American Made
16,102 votes
7
— Good
72%
Bumblebee
15,960 votes
7
— Good
74%
Kung Fu Panda 3
15,455 votes
7
— Good
66%
Transformers: Dark of the Moon
15,403 votes
7
— Good
74%
Fast Five
15,377 votes
7
— Good
65%
Transformers: Revenge of the Fallen
15,298 votes
7
— Good
67%
Bright
14,828 votes
7
— Good
75%
Predestination
14,587 votes
7
— Good
68%
Night at the Museum
13,926 votes
7
— Good
66%
The Expendables
12,971 votes
7
— Good
72%
El Camino: A Breaking Bad Movie
12,871 votes
7
— Good
77%
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
12,844 votes
7
— Good
71%
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
12,095 votes
7
— Good
70%
Enola Holmes
11,955 votes
7
— Good
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch