trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Boray
0
followers
Izmir, Izmir
23
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
195
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
89%
Game of Thrones
131,366 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,498 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,049 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,219 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,448 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,557 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,790 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,512 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,850 votes
7
— Good
86%
The Office
27,461 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,152 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,736 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,520 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,355 votes
7
— Good
82%
Homeland
24,474 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,056 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,679 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,498 votes
9
— Superb
81%
Prison Break
22,797 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,147 votes
9
— Superb
84%
Community
20,290 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,746 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,093 votes
8
— Great
77%
The 100
20,130 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,756 votes
6
— Fair
79%
The Witcher
19,519 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,112 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,481 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,567 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,098 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,288 votes
6
— Fair
80%
Lucifer
16,934 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,288 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,799 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,297 votes
7
— Good
86%
Fargo
15,423 votes
7
— Good
80%
Loki
15,750 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,917 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,320 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,218 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,531 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
13,710 votes
8
— Great
85%
The Expanse
13,009 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,880 votes
9
— Superb
84%
Spartacus
11,413 votes
9
— Superb
90%
Arcane
10,944 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,262 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,209 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,835 votes
9
— Superb
82%
House of the Dragon
10,102 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,800 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,226 votes
7
— Good
82%
The Legend of Korra
9,400 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
9,615 votes
7
— Good
84%
Invincible
8,597 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,242 votes
6
— Fair
73%
2 Broke Girls
9,049 votes
8
— Great
88%
Gravity Falls
7,976 votes
9
— Superb
82%
Black Sails
7,819 votes
8
— Great
80%
That '70s Show
7,917 votes
8
— Great
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup