trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Darius Jurkėnas
2
followers
Kaunas, Kaunas
24
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
284
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
81%
The Avengers
65,505 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,339 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
56,555 votes
7
— Good
79%
Moana
49,029 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
48,468 votes
7
— Good
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,720 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,165 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,568 votes
7
— Good
79%
Deadpool 2
40,649 votes
7
— Good
81%
Finding Nemo
39,524 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,164 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,994 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,312 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
40,411 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
40,686 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,641 votes
7
— Good
72%
Thor
39,449 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,843 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,165 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,935 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
35,883 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,353 votes
7
— Good
75%
Now You See Me
33,626 votes
7
— Good
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,195 votes
7
— Good
70%
Venom
33,849 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,223 votes
7
— Good
78%
X-Men: Days of Future Past
31,553 votes
7
— Good
79%
Ratatouille
30,825 votes
7
— Good
77%
Home Alone
30,742 votes
7
— Good
77%
Ex Machina
30,792 votes
7
— Good
82%
How to Train Your Dragon
28,891 votes
7
— Good
73%
Ant-Man and the Wasp
30,153 votes
7
— Good
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,357 votes
7
— Good
81%
Toy Story 3
28,143 votes
7
— Good
78%
Wreck-It Ralph
28,498 votes
7
— Good
71%
World War Z
29,744 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,094 votes
7
— Good
80%
Blade Runner
27,230 votes
7
— Good
71%
The Amazing Spider-Man
28,301 votes
7
— Good
78%
Tangled
26,201 votes
7
— Good
76%
The Batman
26,404 votes
7
— Good
73%
Cars
26,793 votes
7
— Good
77%
Zombieland
25,565 votes
7
— Good
78%
Toy Story 2
25,343 votes
7
— Good
75%
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
25,371 votes
7
— Good
77%
X-Men: First Class
25,064 votes
7
— Good
77%
La La Land
24,837 votes
7
— Good
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,870 votes
7
— Good
77%
Men in Black
24,091 votes
7
— Good
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,300 votes
7
— Good
77%
Incredibles 2
23,454 votes
7
— Good
74%
War for the Planet of the Apes
23,856 votes
7
— Good
80%
The Terminator
22,898 votes
7
— Good
73%
Free Guy
23,491 votes
7
— Good
70%
Black Widow
24,040 votes
7
— Good
82%
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
21,591 votes
7
— Good
74%
Pirates of the Caribbean: At World's End
22,676 votes
7
— Good
76%
Dawn of the Planet of the Apes
21,996 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,200 votes
7
— Good
76%
Kick-Ass
21,454 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup