trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Darius Jurkėnas
2
followers
Kaunas, Kaunas
24
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
72
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Modern Family
25,393 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,537 votes
7
— Good
80%
Sex Education
13,726 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,236 votes
7
— Good
70%
Fear the Walking Dead
9,314 votes
7
— Good
86%
Severance
8,938 votes
7
— Good
73%
Hawkeye
8,146 votes
7
— Good
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,289 votes
7
— Good
69%
The Book of Boba Fett
7,152 votes
7
— Good
75%
Lost in Space
6,911 votes
7
— Good
75%
The OA
6,604 votes
7
— Good
73%
What If...?
6,167 votes
7
— Good
79%
Alice in Borderland
5,523 votes
7
— Good
69%
Terra Nova
5,467 votes
7
— Good
77%
Foundation
5,272 votes
7
— Good
77%
The White Lotus
5,185 votes
7
— Good
83%
Dragon Ball
4,752 votes
7
— Good
75%
Devs
3,164 votes
7
— Good
77%
All of Us Are Dead
3,136 votes
7
— Good
78%
From
3,134 votes
7
— Good
75%
Baby Reindeer
3,122 votes
7
— Good
80%
Black Bird
3,110 votes
7
— Good
73%
Ratched
2,452 votes
7
— Good
86%
BLUE EYE SAMURAI
2,331 votes
7
— Good
65%
Jupiters Legacy
2,085 votes
7
— Good
65%
Insatiable
1,738 votes
7
— Good
74%
Station Eleven
1,686 votes
7
— Good
80%
Undone
1,617 votes
7
— Good
64%
Black Summer
1,566 votes
7
— Good
70%
Clickbait
1,500 votes
7
— Good
73%
Tales from the Loop
1,433 votes
7
— Good
62%
The Stand
1,399 votes
7
— Good
87%
Pose
1,365 votes
7
— Good
74%
Shark Tank
1,328 votes
7
— Good
74%
The Dropout
1,301 votes
7
— Good
71%
Berlin
1,279 votes
7
— Good
55%
The Walking Dead: World Beyond
1,254 votes
7
— Good
66%
The Midnight Club
1,248 votes
7
— Good
72%
Evil Genius
1,222 votes
7
— Good
74%
Love & Death
1,075 votes
7
— Good
75%
The Walking Dead: The Ones Who Live
1,033 votes
7
— Good
73%
Night Stalker: The Hunt For a Serial Killer
1,028 votes
7
— Good
82%
Inside No. 9
1,011 votes
7
— Good
63%
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel
981 votes
7
— Good
86%
Scavengers Reign
945 votes
7
— Good
78%
The Keepers
846 votes
7
— Good
60%
Too Hot to Handle
841 votes
7
— Good
68%
Made For Love
820 votes
7
— Good
59%
America's Next Top Model
665 votes
7
— Good
67%
Marvel Studios: Legends
637 votes
7
— Good
72%
Ink Master
579 votes
7
— Good
73%
The Devil Next Door
474 votes
7
— Good
73%
Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes
450 votes
7
— Good
72%
Nailed It!
422 votes
7
— Good
84%
Adventure Time: Fionna & Cake
418 votes
7
— Good
66%
The Most Hated Man on the Internet
339 votes
7
— Good
73%
The Pharmacist
276 votes
7
— Good
71%
Under the Bridge
272 votes
7
— Good
70%
Coronavirus, Explained
234 votes
7
— Good
71%
Rotten
229 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup