trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Daverex
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
30
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Inception
71,922 votes
8
— Great
77%
Arrival
56,744 votes
8
— Great
79%
John Wick
51,366 votes
8
— Great
79%
Moana
49,041 votes
8
— Great
79%
Mad Max: Fury Road
46,630 votes
8
— Great
71%
Jurassic World
40,699 votes
8
— Great
77%
The Revenant
33,943 votes
8
— Great
77%
Ex Machina
30,803 votes
8
— Great
83%
Hacksaw Ridge
30,703 votes
8
— Great
80%
Oppenheimer
21,525 votes
8
— Great
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,507 votes
8
— Great
70%
Warcraft
21,260 votes
8
— Great
83%
Aliens
20,263 votes
8
— Great
70%
Don't Look Up
19,558 votes
8
— Great
75%
Deepwater Horizon
17,465 votes
8
— Great
78%
E.T. the Extra-Terrestrial
15,752 votes
8
— Great
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,532 votes
8
— Great
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,920 votes
8
— Great
63%
Pixels
14,808 votes
8
— Great
77%
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
12,702 votes
8
— Great
77%
Patriots Day
10,530 votes
8
— Great
74%
Eye in the Sky
7,369 votes
8
— Great
72%
Seven Years in Tibet
3,084 votes
8
— Great
70%
'71
2,276 votes
8
— Great
72%
Devotion
2,179 votes
8
— Great
77%
The Body
1,793 votes
8
— Great
72%
Hyena Road
1,177 votes
8
— Great
77%
The Killing Fields
1,007 votes
8
— Great
70%
Middle Men
673 votes
8
— Great
63%
Alabama Moon
74 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup