Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Davey.vgb
1
Follower
0
Following
Kortrijk, Flanders
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
36
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
134,118 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
62,179 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
54,779 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
48,079 votes
9
— Superb
86%
The Office
28,550 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
27,421 votes
9
— Superb
84%
The Boys
26,426 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,608 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
23,120 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,875 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,876 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,976 votes
9
— Superb
87%
Death Note
16,380 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
14,490 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
15,127 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,379 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,500 votes
9
— Superb
82%
Chuck
12,546 votes
9
— Superb
90%
Arcane
11,611 votes
9
— Superb
85%
Archer
11,661 votes
9
— Superb
77%
The End of the F***ing World
11,328 votes
9
— Superb
83%
White Collar
10,198 votes
9
— Superb
81%
Penny Dreadful
8,410 votes
9
— Superb
81%
Entourage
6,147 votes
9
— Superb
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,156 votes
9
— Superb
78%
Bodyguard
5,932 votes
9
— Superb
82%
Billions
5,560 votes
9
— Superb
80%
Taboo
5,435 votes
9
— Superb
89%
Cosmos
5,142 votes
9
— Superb
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,347 votes
9
— Superb
74%
Maniac
4,287 votes
9
— Superb
78%
Master of None
4,147 votes
9
— Superb
76%
Elfen Lied
2,989 votes
9
— Superb
84%
Samurai Champloo
2,830 votes
9
— Superb
86%
BLUE EYE SAMURAI
2,624 votes
9
— Superb
75%
Millennium
78 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch