Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
David Molina
VIP
0
Followers
0
Following
Madrid
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
34
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
The Empire Strikes Back
37,686 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,183 votes
9
— Superb
83%
Return of the Jedi
33,862 votes
9
— Superb
83%
Dune: Part Two
19,910 votes
9
— Superb
82%
Green Book
19,627 votes
9
— Superb
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,671 votes
9
— Superb
81%
Bohemian Rhapsody
29,391 votes
9
— Superb
80%
Oppenheimer
23,084 votes
9
— Superb
80%
STILL: A Michael J. Fox Movie
1,051 votes
9
— Superb
80%
Soul
18,148 votes
9
— Superb
79%
Her
23,694 votes
9
— Superb
79%
The Elephant Queen
286 votes
9
— Superb
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,760 votes
9
— Superb
78%
Titanic
31,563 votes
9
— Superb
78%
The Gentlemen
16,845 votes
9
— Superb
77%
Arrival
57,781 votes
9
— Superb
77%
La La Land
25,333 votes
9
— Superb
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,703 votes
9
— Superb
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
12,507 votes
9
— Superb
76%
Apocalypto
7,566 votes
9
— Superb
75%
Poor Things
9,762 votes
9
— Superb
75%
Mad Max 2
7,043 votes
9
— Superb
75%
Mission: Impossible - Ghost Protocol
17,592 votes
9
— Superb
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
21,205 votes
9
— Superb
74%
Furiosa: A Mad Max Saga
11,251 votes
9
— Superb
73%
The Witcher: Nightmare of the Wolf
3,062 votes
9
— Superb
72%
Tenet
26,251 votes
9
— Superb
71%
Sly
586 votes
9
— Superb
71%
Mission: Impossible III
12,810 votes
9
— Superb
71%
Revolutionary Road
3,036 votes
9
— Superb
69%
The Platform
10,872 votes
9
— Superb
67%
Last and First Men
196 votes
9
— Superb
66%
The Flash
11,696 votes
9
— Superb
64%
Eternals
19,581 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch