trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
dazedandamused
VIP
5
0
followers
Decatur, Georgia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
102
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
85%
Friends
41,406 votes
7
— Good
86%
Futurama
19,591 votes
7
— Good
84%
South Park
19,216 votes
7
— Good
85%
Seinfeld
12,176 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,129 votes
7
— Good
82%
Criminal Minds
9,232 votes
7
— Good
79%
Only Murders in the Building
5,361 votes
7
— Good
78%
Charmed
4,748 votes
7
— Good
80%
Law & Order: Special Victims Unit
3,834 votes
7
— Good
79%
Married... with Children
3,448 votes
7
— Good
85%
Oz
3,187 votes
7
— Good
76%
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
2,457 votes
7
— Good
77%
King of the Hill
2,451 votes
7
— Good
79%
Rizzoli & Isles
2,297 votes
7
— Good
79%
RuPaul's Drag Race
1,792 votes
7
— Good
75%
ALF
1,775 votes
7
— Good
76%
Perception
1,738 votes
7
— Good
74%
black-ish
1,661 votes
7
— Good
75%
The A-Team
1,596 votes
7
— Good
84%
Coupling
1,586 votes
7
— Good
80%
Quantum Leap
1,556 votes
7
— Good
72%
Homecoming
1,395 votes
7
— Good
72%
Dear White People
1,360 votes
7
— Good
79%
DuckTales
1,282 votes
7
— Good
71%
The Afterparty
1,151 votes
7
— Good
78%
Cold Case
1,145 votes
7
— Good
81%
Inside No. 9
1,004 votes
7
— Good
69%
Johnny Bravo
729 votes
7
— Good
73%
Goosebumps
433 votes
7
— Good
78%
Keeping Up Appearances
417 votes
7
— Good
65%
The Real Housewives of Atlanta
359 votes
7
— Good
71%
Reba
341 votes
7
— Good
81%
Martin
333 votes
7
— Good
61%
Bloodride
320 votes
7
— Good
72%
Perfect Strangers
280 votes
7
— Good
69%
Arthur
279 votes
7
— Good
79%
Sanford and Son
243 votes
7
— Good
71%
Party of Five
241 votes
7
— Good
80%
Being Mary Jane
228 votes
7
— Good
80%
Prime Suspect
227 votes
7
— Good
67%
Sister, Sister
213 votes
7
— Good
57%
Monsterland
210 votes
7
— Good
73%
Beetlejuice
208 votes
7
— Good
57%
Punk'd
188 votes
7
— Good
65%
The Real World
182 votes
7
— Good
66%
Fear Itself
159 votes
7
— Good
67%
The Proud Family
157 votes
7
— Good
71%
Eerie, Indiana
141 votes
7
— Good
58%
Two Sentence Horror Stories
140 votes
7
— Good
66%
Law & Order: Los Angeles
136 votes
7
— Good
71%
Quincy, M.E.
127 votes
7
— Good
68%
Judging Amy
122 votes
7
— Good
68%
No Activity (US)
118 votes
7
— Good
65%
Ellen
105 votes
7
— Good
65%
The New Woody Woodpecker Show
100 votes
7
— Good
68%
Cagney & Lacey
86 votes
7
— Good
75%
The Pink Panther
78 votes
7
— Good
66%
Obituary
73 votes
7
— Good
63%
Rules of The Game
73 votes
7
— Good
80%
Forensic Files II
69 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup