trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Delroy
VIP
6
15
followers
UK - North East
Delroy
is watching
Jurassic Park III
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
52
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
The Matrix
61,301 votes
9
— Superb
80%
Logan
60,559 votes
9
— Superb
81%
Iron Man
53,778 votes
9
— Superb
87%
Fight Club
49,273 votes
9
— Superb
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,591 votes
9
— Superb
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,638 votes
9
— Superb
86%
Forrest Gump
43,957 votes
9
— Superb
91%
The Shawshank Redemption
42,385 votes
9
— Superb
77%
Get Out
40,936 votes
9
— Superb
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,515 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,015 votes
9
— Superb
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,609 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
30,978 votes
9
— Superb
78%
X-Men: Days of Future Past
31,410 votes
9
— Superb
77%
Ex Machina
30,596 votes
9
— Superb
85%
The Silence of the Lambs
28,515 votes
9
— Superb
83%
Memento
25,757 votes
9
— Superb
80%
Aladdin
22,920 votes
9
— Superb
80%
The Terminator
22,742 votes
9
— Superb
74%
Spider-Man 2
22,721 votes
9
— Superb
79%
Donnie Darko
19,878 votes
9
— Superb
84%
The Usual Suspects
18,601 votes
9
— Superb
76%
Silver Linings Playbook
17,961 votes
9
— Superb
73%
X2
17,978 votes
9
— Superb
72%
Hereditary
15,712 votes
9
— Superb
72%
The Cabin in the Woods
15,626 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,166 votes
9
— Superb
78%
Jaws
13,948 votes
9
— Superb
75%
Predestination
14,168 votes
9
— Superb
79%
The Breakfast Club
13,352 votes
9
— Superb
82%
Monty Python and the Holy Grail
12,432 votes
9
— Superb
77%
Beetlejuice
12,200 votes
9
— Superb
83%
Psycho
11,456 votes
9
— Superb
75%
Scream
11,460 votes
9
— Superb
77%
Searching
10,378 votes
9
— Superb
71%
Batman Returns
9,975 votes
9
— Superb
78%
The Wizard of Oz
9,286 votes
9
— Superb
76%
The Machinist
8,812 votes
9
— Superb
77%
Who Framed Roger Rabbit
8,677 votes
9
— Superb
83%
Klaus
7,596 votes
9
— Superb
73%
Coming to America
7,906 votes
9
— Superb
73%
The Evil Dead
6,682 votes
9
— Superb
78%
Misery
5,993 votes
9
— Superb
77%
Planet of the Apes
5,431 votes
9
— Superb
79%
Star Trek: First Contact
5,260 votes
9
— Superb
75%
Evil Dead II
5,242 votes
9
— Superb
74%
The Sword in the Stone
5,000 votes
9
— Superb
67%
Bring It On
2,776 votes
9
— Superb
79%
Network
2,428 votes
9
— Superb
79%
The Wrong Trousers
1,420 votes
9
— Superb
74%
A Matter of Loaf and Death
863 votes
9
— Superb
80%
Beautiful Thing
511 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup