trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dalibor Nedeljković
VIP
3
53
followers
Belgrade
49
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
44
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
The Shawshank Redemption
42,582 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,767 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,811 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,018 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Pulp Fiction
43,501 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,173 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,368 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Back to the Future
39,159 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Marathon Family
111 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Guardians of the Galaxy
96,472 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Die Hard
27,258 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Braveheart
18,651 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Who's Singin' Over There?
147 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Back to the Future Part II
24,300 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Avengers
65,402 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Joker
46,913 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Puss in Boots: The Last Wish
9,728 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Nightmare Before Christmas
17,052 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Office Space
9,925 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Everything Everywhere All at Once
22,839 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dune
36,505 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Kung Fu Hustle
5,278 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: Civil War
55,954 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Back to the Future Part III
19,770 votes
10
— Totally Ninja!
77%
What's Up, Doc?
504 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Battle of Sutjeska
20 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Bringing Up Baby
1,028 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Battle Royale
5,846 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Split
32,547 votes
10
— Totally Ninja!
74%
True Lies
7,321 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Superman
5,918 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Shaolin Soccer
3,058 votes
10
— Totally Ninja!
73%
South Park: Post COVID
1,934 votes
10
— Totally Ninja!
73%
GANTZ:O
1,455 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Battle of Neretva
54 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Superman II: The Richard Donner Cut
502 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Superman II
3,839 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Oscar
779 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Arrival of a Train at La Ciotat
303 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Being the Ricardos
1,537 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Soldier
1,438 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Men & Chicken
359 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Another Gantz
69 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Sex - Party's Enemy No. 1
7 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup