trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dalibor Nedeljković
VIP
3
53
followers
Belgrade
49
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
64
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
87%
Fight Club
49,511 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
48,847 votes
8
— Great
81%
The Father
5,894 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,177 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,731 votes
8
— Great
81%
A Dog's Journey
2,214 votes
8
— Great
80%
Big Hero 6
34,346 votes
8
— Great
80%
Gifted
12,154 votes
8
— Great
80%
Zootopia
44,639 votes
8
— Great
79%
John Wick
51,219 votes
8
— Great
79%
Edge of Tomorrow
39,112 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,250 votes
8
— Great
77%
Zack Snyder's Justice League
16,970 votes
8
— Great
77%
What We Do in the Shadows
10,261 votes
8
— Great
77%
The Witch: Part 1. The Subversion
1,281 votes
8
— Great
77%
Men in Black
24,040 votes
8
— Great
77%
Fury
18,874 votes
8
— Great
76%
The Big Short
20,090 votes
8
— Great
76%
Desk Set
177 votes
8
— Great
76%
Dawn of the Planet of the Apes
21,947 votes
8
— Great
75%
Death Note Relight 1: Visions of a God
271 votes
8
— Great
75%
Free State of Jones
5,924 votes
8
— Great
75%
Die Hard 2
12,867 votes
8
— Great
74%
Death Note Relight 2: L's Successors
219 votes
8
— Great
74%
War for the Planet of the Apes
23,802 votes
8
— Great
74%
Ferdinand
7,777 votes
8
— Great
74%
Captain America: The First Avenger
41,106 votes
8
— Great
74%
Comedy Central Roast of Justin Bieber
561 votes
8
— Great
74%
The Man from U.N.C.L.E.
16,390 votes
8
— Great
73%
The Nice Guys
22,227 votes
8
— Great
73%
Maleficent
21,180 votes
8
— Great
72%
The Four Troublesome Heads
110 votes
8
— Great
72%
Champagne for Caesar
11 votes
8
— Great
72%
What Happened to Monday
12,211 votes
8
— Great
72%
Shazam!
24,346 votes
8
— Great
72%
Brawl in Cell Block 99
4,722 votes
8
— Great
71%
Mr. Right
4,664 votes
8
— Great
71%
Tag
10,377 votes
8
— Great
71%
Chappie
15,039 votes
8
— Great
70%
7 Days in Hell
1,212 votes
8
— Great
70%
Sorry to Bother You
4,787 votes
8
— Great
69%
Happy Death Day
11,731 votes
8
— Great
69%
The Platform
10,539 votes
8
— Great
69%
The Grand Seduction
651 votes
8
— Great
68%
Gantz: Perfect Answer
393 votes
8
— Great
67%
Time Lapse
2,933 votes
8
— Great
67%
Hidden
2,008 votes
8
— Great
67%
Happy Death Day 2U
6,135 votes
8
— Great
66%
The Haunted Castle
141 votes
8
— Great
66%
The Perfection
2,468 votes
8
— Great
66%
Comedy Central Roast of Roseanne
121 votes
8
— Great
65%
Colossal
7,123 votes
8
— Great
64%
The Show
521 votes
8
— Great
64%
Walk of Shame
2,992 votes
8
— Great
63%
Blood Red Sky
3,018 votes
8
— Great
63%
After the Dark
1,399 votes
8
— Great
62%
The Bewitched Inn
32 votes
8
— Great
60%
The Call Up
837 votes
8
— Great
58%
She Never Died
113 votes
8
— Great
57%
Bird Box Barcelona
1,811 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup