trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Thax
0
followers
Catalunya
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
31
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
The Martian
51,787 votes
9
— Superb
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,830 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
44,645 votes
9
— Superb
78%
Kingsman: The Secret Service
40,796 votes
9
— Superb
81%
Finding Nemo
39,500 votes
9
— Superb
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,748 votes
9
— Superb
84%
The Lion King
37,445 votes
9
— Superb
82%
Toy Story
36,624 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,222 votes
9
— Superb
82%
V for Vendetta
30,252 votes
9
— Superb
85%
The Silence of the Lambs
28,671 votes
9
— Superb
73%
Cars
26,774 votes
9
— Superb
82%
Top Gun: Maverick
25,120 votes
9
— Superb
77%
Men in Black
24,070 votes
9
— Superb
86%
Spirited Away
23,995 votes
9
— Superb
83%
Hidden Figures
23,210 votes
9
— Superb
74%
Bullet Train
18,270 votes
9
— Superb
83%
Scarface
16,277 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,437 votes
9
— Superb
80%
Gifted
12,161 votes
9
— Superb
76%
Hercules
11,605 votes
9
— Superb
80%
Puss in Boots: The Last Wish
9,761 votes
9
— Superb
77%
Law Abiding Citizen
9,557 votes
9
— Superb
65%
The Blair Witch Project
7,477 votes
9
— Superb
69%
Burnt
7,227 votes
9
— Superb
69%
The Girl Next Door
6,125 votes
9
— Superb
70%
Creed III
4,707 votes
9
— Superb
81%
Scent of a Woman
4,688 votes
9
— Superb
78%
Lean On Me
651 votes
9
— Superb
83%
The First Slam Dunk
360 votes
9
— Superb
77%
Andrew Schulz: Infamous
183 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup