Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
DCwatcher1
5
Followers
56
Following
IN FRONT OF MY TV
17
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
31
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
76%
The Flash
24,545 votes
7
— Good
77%
WandaVision
16,974 votes
7
— Good
81%
Marvel's The Punisher
11,176 votes
7
— Good
75%
The King of Queens
2,986 votes
7
— Good
77%
Presumed Innocent
1,865 votes
7
— Good
65%
Man Vs Bee
1,830 votes
7
— Good
85%
X-Men '97
1,417 votes
7
— Good
80%
Hazbin Hotel
1,214 votes
7
— Good
68%
I Am Groot
964 votes
7
— Good
80%
BLUELOCK
710 votes
7
— Good
74%
Baymax!
571 votes
7
— Good
72%
Jessie
576 votes
7
— Good
68%
Batman: Caped Crusader
491 votes
7
— Good
68%
Zootopia+
446 votes
7
— Good
61%
Knuckles
462 votes
7
— Good
60%
Dr. Ken
336 votes
7
— Good
70%
The Boss Baby: Back in Business
286 votes
7
— Good
67%
Cars on the Road
256 votes
7
— Good
69%
Beyblade
208 votes
7
— Good
69%
Shipping Wars
125 votes
7
— Good
69%
Kite Man: Hell Yeah!
106 votes
7
— Good
66%
The Lion Guard
108 votes
7
— Good
64%
Stuck in the Middle
98 votes
7
— Good
64%
Fluffy Paradise
70 votes
7
— Good
74%
Some Assembly Required
58 votes
7
— Good
63%
My Wife Has No Emotion
40 votes
7
— Good
70%
Sydney to the Max
31 votes
7
— Good
58%
LEGO Pixar: BrickToons
20 votes
7
— Good
64%
Odd Squad
15 votes
7
— Good
66%
Studio C
13 votes
7
— Good
61%
Pinkalicious & Peterrific
8 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch