trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Robin
VIP
6
10
followers
Netherlands
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
226
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
92%
Breaking Bad
97,069 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,490 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,606 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
25,952 votes
7
— Good
90%
Firefly
17,575 votes
6
— Fair
90%
Arcane
10,785 votes
8
— Great
89%
Cosmos
5,064 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
130,923 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Our Planet
1,525 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,323 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,203 votes
7
— Good
87%
Better Call Saul
24,961 votes
7
— Good
86%
The Office
27,253 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,527 votes
6
— Fair
86%
Dark
16,975 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Seinfeld
12,125 votes
2
— Terrible
85%
The Last of Us
13,291 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,940 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,389 votes
9
— Superb
85%
Dragon Ball Z
6,225 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,721 votes
7
— Good
85%
Friends
41,272 votes
5
— Meh
85%
Stranger Things
52,783 votes
8
— Great
84%
Invincible
8,464 votes
8
— Great
84%
The Boys
23,916 votes
8
— Great
84%
South Park
19,154 votes
9
— Superb
84%
Samurai Jack
1,863 votes
9
— Superb
84%
Community
20,220 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,424 votes
9
— Superb
84%
Spartacus
11,386 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,369 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,346 votes
6
— Fair
84%
Marvel's Daredevil
22,607 votes
8
— Great
84%
The Pacific
5,637 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,907 votes
8
— Great
83%
Dragon Ball
4,719 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,781 votes
7
— Good
83%
Pantheon
618 votes
8
— Great
83%
The Eric Andre Show
704 votes
9
— Superb
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,075 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,240 votes
8
— Great
82%
Fallout
5,953 votes
7
— Good
82%
House of the Dragon
9,719 votes
8
— Great
82%
Outlander
6,925 votes
7
— Good
82%
The Legend of Vox Machina
1,808 votes
8
— Great
82%
Black Sails
7,795 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,721 votes
8
— Great
82%
The Last Kingdom
5,481 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,364 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,355 votes
9
— Superb
82%
Star Wars: Andor
6,284 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,190 votes
6
— Fair
82%
Trailer Park Boys
1,827 votes
4
— Poor
81%
Kingdom
2,971 votes
7
— Good
81%
Marvel's The Punisher
10,784 votes
7
— Good
81%
Bob's Burgers
7,302 votes
3
— Bad
81%
Lost
32,661 votes
8
— Great
81%
Peacemaker
5,367 votes
7
— Good
81%
How I Met Your Mother
41,403 votes
8
— Great
80%
Lucifer
16,854 votes
7
— Good
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup