trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dee
0
followers
Chicago, Illinois
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
29
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Avengers: Infinity War
56,086 votes
6
— Fair
81%
Catch Me If You Can
26,264 votes
6
— Fair
78%
Dragon Ball Super: Broly
3,055 votes
6
— Fair
78%
Wreck-It Ralph
28,436 votes
6
— Fair
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,355 votes
6
— Fair
76%
The Impossible
7,985 votes
6
— Fair
76%
Ready Player One
36,501 votes
6
— Fair
75%
Upgrade
15,237 votes
6
— Fair
73%
Teen Titans Go! To the Movies
2,177 votes
6
— Fair
73%
Looper
21,783 votes
6
— Fair
73%
The Equalizer 2
16,467 votes
6
— Fair
73%
Ant-Man and the Wasp
30,101 votes
6
— Fair
72%
Peter Rabbit
5,193 votes
6
— Fair
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,558 votes
6
— Fair
68%
Riddick
9,994 votes
6
— Fair
68%
UFO
1,616 votes
6
— Fair
67%
Kin
2,538 votes
6
— Fair
66%
A Cure for Wellness
8,518 votes
1
— Weak Sauce :(
66%
Unsane
2,882 votes
6
— Fair
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,286 votes
8
— Great
65%
The Ledge
538 votes
6
— Fair
64%
The Visit
7,619 votes
6
— Fair
64%
The Meg
16,237 votes
6
— Fair
62%
The Predator
11,986 votes
6
— Fair
60%
Meet the Blacks
1,705 votes
1
— Weak Sauce :(
59%
Fahrenheit 451
2,245 votes
6
— Fair
59%
A Wrinkle in Time
4,759 votes
6
— Fair
58%
Patient Zero
1,412 votes
6
— Fair
53%
Chernobyl Diaries
2,243 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup