trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
demmy
1
follower
Omicron Persei 8
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
35
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
65%
Suicide Squad
58,882 votes
8
— Great
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,490 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,954 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,800 votes
8
— Great
69%
Thor: The Dark World
35,853 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,898 votes
8
— Great
75%
Now You See Me
33,596 votes
8
— Great
72%
The Maze Runner
27,990 votes
8
— Great
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
25,878 votes
8
— Great
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,833 votes
8
— Great
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
24,735 votes
8
— Great
63%
Assassin's Creed
23,436 votes
8
— Great
74%
Pirates of the Caribbean: At World's End
22,650 votes
8
— Great
68%
Tomb Raider
20,559 votes
8
— Great
67%
Maze Runner: The Scorch Trials
19,944 votes
8
— Great
70%
Jumanji: The Next Level
18,395 votes
8
— Great
66%
Insurgent
15,860 votes
8
— Great
73%
Hotel Transylvania
15,750 votes
8
— Great
68%
The Day After Tomorrow
14,789 votes
8
— Great
70%
Red Sparrow
14,697 votes
8
— Great
72%
Hotel Transylvania 2
14,026 votes
8
— Great
77%
The Fault in Our Stars
12,071 votes
8
— Great
69%
The Huntsman: Winter's War
11,497 votes
8
— Great
64%
Lara Croft: Tomb Raider
8,451 votes
8
— Great
64%
Robin Hood
7,524 votes
8
— Great
75%
Begin Again
6,295 votes
8
— Great
65%
Paper Towns
5,256 votes
8
— Great
68%
The Darkest Minds
4,974 votes
8
— Great
64%
The Host
4,954 votes
8
— Great
68%
The Protégé
3,941 votes
8
— Great
49%
365 Days
3,107 votes
8
— Great
60%
Vampire Academy
2,766 votes
8
— Great
68%
The Princess Switch
2,250 votes
8
— Great
67%
A Christmas Prince
1,601 votes
8
— Great
66%
Monte Carlo
1,535 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup