trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Deus_Loki
5
followers
Deus_Loki
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
62
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
85%
Stranger Things
52,837 votes
8
— Great
85%
House
29,910 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,359 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,802 votes
8
— Great
84%
The Boys
23,961 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,395 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,634 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
10,987 votes
8
— Great
82%
House of the Dragon
9,766 votes
8
— Great
80%
Watchmen
7,056 votes
8
— Great
85%
Rome
6,769 votes
8
— Great
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,425 votes
8
— Great
86%
Deadwood
5,091 votes
8
— Great
89%
Hunter x Hunter
4,707 votes
8
— Great
91%
Planet Earth
4,703 votes
8
— Great
80%
After Life
4,656 votes
8
— Great
85%
Jujutsu Kaisen
3,874 votes
8
— Great
79%
Narcos: Mexico
3,273 votes
8
— Great
84%
SPY x FAMILY
2,295 votes
8
— Great
76%
Akame ga Kill!
2,245 votes
8
— Great
85%
Vinland Saga
2,142 votes
8
— Great
80%
Assassination Classroom
2,139 votes
8
— Great
79%
Kill la Kill
2,122 votes
8
— Great
79%
The Great
1,965 votes
8
— Great
80%
Psycho-Pass
1,895 votes
8
— Great
82%
The Legend of Vox Machina
1,809 votes
8
— Great
78%
The Deuce
1,614 votes
8
— Great
82%
Trigun
1,613 votes
8
— Great
80%
Overlord
1,600 votes
8
— Great
82%
That Time I Got Reincarnated as a Slime
1,499 votes
8
— Great
78%
Terror in Resonance
1,415 votes
8
— Great
82%
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation
1,382 votes
8
— Great
79%
Black Lagoon
1,372 votes
8
— Great
81%
Dororo
1,304 votes
8
— Great
84%
Primal
1,152 votes
8
— Great
83%
Clannad
1,075 votes
8
— Great
80%
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai
1,067 votes
8
— Great
83%
Rurouni Kenshin
1,056 votes
8
— Great
78%
Tokyo Revengers
1,010 votes
8
— Great
81%
Babylon Berlin
995 votes
8
— Great
80%
Horimiya
956 votes
8
— Great
75%
Tower of God
857 votes
8
— Great
78%
Hell's Paradise
757 votes
8
— Great
79%
Little Witch Academia
726 votes
8
— Great
81%
86: Eighty Six
666 votes
8
— Great
81%
To Your Eternity
601 votes
8
— Great
81%
The Eminence in Shadow
585 votes
8
— Great
74%
Zom 100: Bucket List of the Dead
554 votes
8
— Great
82%
Oshi no Ko
542 votes
8
— Great
83%
ODDTAXI
540 votes
8
— Great
82%
Usagi Drop
525 votes
8
— Great
72%
Blood Blockade Battlefront
480 votes
8
— Great
78%
Lycoris Recoil
453 votes
8
— Great
84%
The Apothecary Diaries
435 votes
8
— Great
78%
Hinamatsuri
380 votes
8
— Great
80%
Planetes
375 votes
8
— Great
81%
Ascendance of a Bookworm
364 votes
8
— Great
75%
Call of the Night
346 votes
8
— Great
78%
Shangri-La Frontier
312 votes
8
— Great
81%
Keep Your Hands Off Eizouken!
303 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup