trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
dewdropvelvet
63
followers
Seattle, Washington
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
81
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,670 votes
8
— Great
86%
Wentworth
1,240 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,790 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,642 votes
8
— Great
85%
House
30,034 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,333 votes
8
— Great
85%
Shameless
14,673 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,127 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,706 votes
8
— Great
84%
Suits
24,328 votes
8
— Great
83%
White Collar
10,085 votes
8
— Great
83%
The Originals
7,423 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,823 votes
8
— Great
82%
Billions
5,460 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,322 votes
8
— Great
82%
24
11,255 votes
8
— Great
81%
Why Women Kill
1,195 votes
8
— Great
81%
Euphoria
8,183 votes
8
— Great
81%
The Good Fight
1,754 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,860 votes
8
— Great
81%
How to Get Away with Murder
10,231 votes
8
— Great
81%
Ray Donovan
5,642 votes
8
— Great
81%
Wire in the Blood
218 votes
8
— Great
80%
Lucifer
16,959 votes
8
— Great
80%
Teen Wolf
9,846 votes
8
— Great
80%
Kingdom
690 votes
8
— Great
80%
Angel
3,830 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,940 votes
8
— Great
79%
Warehouse 13
5,669 votes
8
— Great
79%
United States of Tara
1,142 votes
8
— Great
79%
The Great
1,979 votes
8
— Great
78%
Goliath
1,874 votes
8
— Great
78%
Counterpart
2,279 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,649 votes
8
— Great
78%
Being Human
1,580 votes
8
— Great
78%
The Magicians
5,187 votes
8
— Great
77%
Good Girls
2,656 votes
8
— Great
77%
Bridgerton
4,895 votes
8
— Great
77%
Little Fires Everywhere
1,695 votes
8
— Great
76%
UnREAL
1,153 votes
8
— Great
76%
You
10,193 votes
8
— Great
76%
Superstore
4,611 votes
8
— Great
76%
Desperate Housewives
5,579 votes
8
— Great
76%
The Affair
2,151 votes
8
— Great
76%
Dexter: New Blood
4,253 votes
8
— Great
76%
Legacies
2,290 votes
8
— Great
76%
Sliders
1,299 votes
8
— Great
76%
Dark Matter
3,918 votes
8
— Great
76%
Nip/Tuck
1,776 votes
8
— Great
75%
Doctor Foster
720 votes
8
— Great
75%
Teenage Bounty Hunters
800 votes
8
— Great
75%
Tyrant
1,456 votes
8
— Great
75%
Bloodline
2,107 votes
8
— Great
75%
Murder One
60 votes
8
— Great
75%
Ginny & Georgia
1,985 votes
8
— Great
75%
American Gods
6,796 votes
8
— Great
75%
Spinning Out
693 votes
8
— Great
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,203 votes
8
— Great
74%
Leverage: Redemption
445 votes
8
— Great
74%
Catch-22
1,009 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup