trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
dextersarus
VIP
6
2
followers
Texas
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
44
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
Avatar: The Last Airbender
18,723 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,110 votes
9
— Superb
88%
The Owl House
1,448 votes
9
— Superb
88%
Gravity Falls
7,967 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,466 votes
9
— Superb
87%
Steven Universe
3,280 votes
9
— Superb
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,452 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,212 votes
9
— Superb
86%
Deadwood
5,102 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,410 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,411 votes
9
— Superb
86%
Curb Your Enthusiasm
4,951 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,183 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,907 votes
9
— Superb
85%
Justified
6,425 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,998 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,131 votes
9
— Superb
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,821 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,228 votes
9
— Superb
84%
Samurai Jack
1,869 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,086 votes
9
— Superb
84%
Amphibia
547 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,473 votes
9
— Superb
83%
Luther
7,669 votes
9
— Superb
83%
Psych
6,549 votes
9
— Superb
82%
One Strange Rock
312 votes
9
— Superb
82%
The Legend of Korra
9,392 votes
9
— Superb
81%
DuckTales
825 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,822 votes
9
— Superb
80%
Burn Notice
5,385 votes
9
— Superb
80%
Final Space
3,037 votes
9
— Superb
80%
Sharp Objects
4,355 votes
9
— Superb
79%
Narcos: Mexico
3,288 votes
9
— Superb
79%
Courage the Cowardly Dog
1,470 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
11,232 votes
9
— Superb
78%
The Nineties
84 votes
9
— Superb
78%
The Deuce
1,619 votes
9
— Superb
78%
HarmonQuest
268 votes
9
— Superb
78%
The Man in the High Castle
6,812 votes
9
— Superb
77%
The Eighties
80 votes
9
— Superb
76%
The Sixties
77 votes
9
— Superb
76%
Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates
541 votes
9
— Superb
75%
The Seventies
67 votes
9
— Superb
70%
Yogscast: Shadow of Israphel
16 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup