trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Darcy
VIP
4
2
followers
Tampa, Florida
41
Darcy
is watching
The Watchers
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
47
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,748 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,593 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth
4,726 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,259 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,233 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth II
2,630 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Blue Planet II
1,098 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Cosmos
5,082 votes
10
— Totally Ninja!
89%
The West Wing
3,835 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,604 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,607 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Taskmaster
1,339 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Adventure Time
7,072 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Succession
8,328 votes
10
— Totally Ninja!
86%
BoJack Horseman
10,256 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Venture Bros.
1,463 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,537 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
19,656 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,160 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Seinfeld
12,216 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,338 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Archer
11,489 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,277 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,330 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Arrested Development
12,624 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
22,568 votes
10
— This is the Way.
84%
Atlanta
4,695 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,150 votes
10
— Totally Ninja!
83%
What We Do in the Shadows
4,745 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Haunting of Hill House
10,730 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Mr Inbetween
1,262 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Star Wars: Andor
6,415 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Veep
4,680 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Harley Quinn
2,365 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Patriot
862 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Master of None
4,083 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Lilyhammer
1,476 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The White Lotus
5,199 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Foundation
5,281 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Fisk
168 votes
10
— Totally Ninja!
77%
High Maintenance
572 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Somebody Somewhere
328 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Better Things
1,051 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Big C
758 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Baskets
770 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,309 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Work in Progress
126 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup