Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Darcy
VIP
4
2
Followers
0
Following
Tampa, Florida
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
34
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
House
30,778 votes
9
— Superb
83%
Westworld
26,555 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
26,319 votes
9
— Superb
82%
The Simpsons
23,234 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,691 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
18,055 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,830 votes
9
— Superb
83%
Ozark
13,366 votes
9
— Superb
86%
Ted Lasso
12,752 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,691 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
10,177 votes
9
— Superb
84%
The Bear
7,928 votes
9
— Superb
84%
Downton Abbey
7,880 votes
9
— Superb
85%
The Newsroom
7,590 votes
9
— Superb
83%
The Crown
7,415 votes
9
— Superb
81%
Barry
6,379 votes
9
— Superb
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,168 votes
9
— Superb
76%
Russian Doll
5,875 votes
9
— Superb
83%
Schitt's Creek
5,276 votes
9
— Superb
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,980 votes
9
— Superb
76%
Midnight Mass
4,486 votes
9
— Superb
77%
The Morning Show
4,285 votes
9
— Superb
83%
Louie
4,271 votes
9
— Superb
84%
Generation Kill
2,428 votes
9
— Superb
76%
Solar Opposites
2,193 votes
9
— Superb
74%
Station Eleven
1,805 votes
9
— Superb
86%
SKAM
1,508 votes
9
— Superb
81%
The Golden Girls
1,507 votes
9
— Superb
80%
Reservation Dogs
1,271 votes
9
— Superb
80%
Bad Sisters
1,054 votes
9
— Superb
74%
Transparent
1,035 votes
9
— Superb
84%
Anthony Bourdain: No Reservations
600 votes
9
— Superb
83%
Chef's Table
546 votes
9
— Superb
68%
Sweetbitter
259 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch