trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Diddy
0
followers
Romania
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
36
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,050 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,184 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,743 votes
5
— Meh
89%
Sherlock
47,111 votes
7
— Good
84%
Dexter
38,991 votes
6
— Fair
81%
Lost
32,695 votes
6
— Fair
83%
Supernatural
24,899 votes
6
— Fair
81%
Prison Break
22,741 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,957 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,089 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,651 votes
9
— Superb
77%
The 100
20,082 votes
2
— Terrible
87%
Doctor Who
18,666 votes
6
— Fair
79%
American Horror Story
19,197 votes
6
— Fair
84%
Hannibal
15,067 votes
7
— Good
78%
The Vampire Diaries
15,444 votes
4
— Poor
79%
Grey's Anatomy
14,738 votes
6
— Fair
76%
Once Upon a Time
14,864 votes
5
— Meh
83%
Orphan Black
12,320 votes
9
— Superb
66%
Under the Dome
12,684 votes
5
— Meh
82%
Sense8
11,375 votes
9
— Superb
81%
How to Get Away with Murder
10,205 votes
9
— Superb
82%
The Legend of Korra
9,363 votes
7
— Good
79%
Misfits
8,057 votes
6
— Fair
84%
Downton Abbey
7,734 votes
7
— Good
83%
The Originals
7,406 votes
5
— Meh
76%
iZombie
6,443 votes
7
— Good
79%
Merlin
6,105 votes
6
— Fair
81%
Skins
4,665 votes
7
— Good
70%
The Shannara Chronicles
4,177 votes
3
— Bad
79%
The Tudors
2,977 votes
7
— Good
77%
Reign
2,697 votes
2
— Terrible
87%
My Mad Fat Diary
1,763 votes
7
— Good
80%
In the Flesh
1,652 votes
8
— Great
75%
The White Queen
1,194 votes
7
— Good
62%
The Casual Vacancy
182 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup