trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Diego Chavez
0
followers
Medellín, Colombia
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
79
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
86%
Forrest Gump
44,214 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,375 votes
7
— Good
78%
Tangled
26,190 votes
7
— Good
77%
Zombieland
25,557 votes
7
— Good
72%
The Fate of the Furious
24,785 votes
7
— Good
73%
Free Guy
23,475 votes
7
— Good
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,497 votes
7
— Good
73%
X2
18,075 votes
7
— Good
80%
The Nightmare Before Christmas
17,068 votes
7
— Good
80%
Mulan
15,462 votes
7
— Good
71%
Fast & Furious 6
16,059 votes
7
— Good
69%
It Chapter Two
15,490 votes
7
— Good
65%
300: Rise of an Empire
12,888 votes
7
— Good
71%
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
11,888 votes
7
— Good
77%
Luca
11,439 votes
7
— Good
75%
Gremlins
11,176 votes
7
— Good
73%
8 Mile
10,026 votes
7
— Good
69%
Madagascar: Escape 2 Africa
10,114 votes
7
— Good
72%
Snow White and the Seven Dwarfs
9,701 votes
7
— Good
57%
Morbius
10,882 votes
7
— Good
69%
Puss in Boots
9,708 votes
7
— Good
70%
Madagascar 3: Europe's Most Wanted
9,400 votes
7
— Good
66%
Need for Speed
9,232 votes
7
— Good
66%
Night at the Museum: Secret of the Tomb
8,126 votes
7
— Good
63%
I Am Number Four
8,206 votes
7
— Good
71%
There's Something About Mary
7,496 votes
7
— Good
57%
Batman Forever
7,904 votes
7
— Good
63%
Grown Ups 2
7,451 votes
7
— Good
67%
Lightyear
7,093 votes
7
— Good
61%
Superman Returns
6,771 votes
7
— Good
46%
Batman & Robin
7,506 votes
7
— Good
63%
Identity Thief
5,832 votes
7
— Good
65%
Mama
5,671 votes
7
— Good
65%
Max Steel
5,665 votes
7
— Good
70%
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile
5,431 votes
7
— Good
64%
Journey to the Center of the Earth
5,610 votes
7
— Good
69%
Horton Hears a Who!
5,127 votes
7
— Good
60%
Scary Movie 3
5,450 votes
7
— Good
62%
Hostel
4,712 votes
7
— Good
65%
That Awkward Moment
3,916 votes
7
— Good
64%
The Strangers
3,632 votes
7
— Good
62%
Shallow Hal
3,513 votes
7
— Good
63%
The Legend of Zorro
3,468 votes
7
— Good
64%
Hop
3,171 votes
7
— Good
60%
Little Nicky
3,277 votes
7
— Good
59%
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams
2,727 votes
7
— Good
61%
The House Bunny
2,672 votes
7
— Good
65%
Mulan II
2,556 votes
7
— Good
45%
Slender Man
2,931 votes
7
— Good
75%
Tangled Ever After
2,082 votes
7
— Good
53%
Superhero Movie
2,454 votes
7
— Good
58%
Cats & Dogs
2,080 votes
7
— Good
67%
Brother Bear 2
1,731 votes
7
— Good
73%
Tinker Bell and the Lost Treasure
1,475 votes
7
— Good
60%
LOL
1,592 votes
7
— Good
67%
Osmosis Jones
1,468 votes
7
— Good
68%
The Little Mermaid: Ariel's Beginning
1,454 votes
7
— Good
62%
Cinderella II: Dreams Come True
1,496 votes
7
— Good
61%
Cirque du Freak: The Vampire's Assistant
1,480 votes
7
— Good
66%
Bowfinger
1,287 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup