trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Diego Chavez
0
followers
Medellín, Colombia
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
56
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
70%
Black Widow
24,028 votes
9
— Superb
76%
Dawn of the Planet of the Apes
21,985 votes
9
— Superb
81%
Ford v Ferrari
18,961 votes
9
— Superb
77%
Life of Pi
17,599 votes
9
— Superb
75%
Jumanji
17,149 votes
9
— Superb
68%
X-Men: The Last Stand
17,454 votes
9
— Superb
63%
Venom: Let There Be Carnage
17,081 votes
9
— Superb
73%
The Simpsons Movie
13,419 votes
9
— Superb
73%
Real Steel
12,922 votes
9
— Superb
66%
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
13,177 votes
9
— Superb
72%
Cloudy with a Chance of Meatballs
11,956 votes
9
— Superb
70%
The Adam Project
11,801 votes
9
— Superb
70%
The 40 Year Old Virgin
11,447 votes
9
— Superb
69%
Ice Age: Collision Course
11,370 votes
9
— Superb
71%
CHiPS
10,402 votes
9
— Superb
76%
Collateral Beauty
10,051 votes
9
— Superb
68%
Ice Age: Continental Drift
9,933 votes
9
— Superb
68%
Lights Out
9,287 votes
9
— Superb
65%
Hansel & Gretel: Witch Hunters
9,320 votes
9
— Superb
55%
After Earth
10,121 votes
9
— Superb
77%
Instant Family
8,112 votes
9
— Superb
62%
R.I.P.D.
8,933 votes
9
— Superb
64%
Fast X
8,375 votes
9
— Superb
69%
Project X
7,884 votes
9
— Superb
63%
Aquaman and the Lost Kingdom
8,053 votes
9
— Superb
62%
G.I. Joe: Retaliation
7,995 votes
9
— Superb
71%
Alpha
5,778 votes
9
— Superb
59%
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
6,344 votes
9
— Superb
59%
Godzilla
5,742 votes
9
— Superb
57%
Wild Wild West
5,075 votes
9
— Superb
70%
Role Models
4,476 votes
9
— Superb
61%
Spy Kids
4,619 votes
9
— Superb
70%
The Lion King 1½
4,027 votes
9
— Superb
59%
The Curse of La Llorona
4,019 votes
9
— Superb
80%
Miracles from Heaven
3,365 votes
9
— Superb
70%
DC League of Super-Pets
3,313 votes
9
— Superb
67%
Halloween II
3,283 votes
9
— Superb
69%
The Spiderwick Chronicles
3,108 votes
9
— Superb
60%
George of the Jungle
3,091 votes
9
— Superb
66%
Small Soldiers
2,680 votes
9
— Superb
73%
My Girl
2,486 votes
9
— Superb
54%
Norbit
2,781 votes
9
— Superb
68%
The Kid Who Would Be King
2,415 votes
9
— Superb
54%
Spy Kids 3-D: Game Over
2,562 votes
9
— Superb
75%
Midnight Sun
2,086 votes
9
— Superb
72%
Leo
2,026 votes
9
— Superb
80%
Presto
1,680 votes
9
— Superb
69%
How to Be a Latin Lover
1,633 votes
9
— Superb
58%
Honey, I Blew Up the Kid
1,609 votes
9
— Superb
57%
Beethoven's 2nd
993 votes
9
— Superb
52%
My Boss's Daughter
776 votes
9
— Superb
61%
3 Ninjas Kick Back
486 votes
9
— Superb
70%
Let It Shine
273 votes
9
— Superb
70%
Our Lovers
238 votes
9
— Superb
65%
Dante's Lunch
75 votes
9
— Superb
49%
The Prince and the Pauper: The Movie
27 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup