trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Tony Stewart
VIP
7
1
follower
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
38
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
The Matrix
61,703 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Homecoming
52,784 votes
8
— Great
77%
Get Out
41,186 votes
8
— Great
80%
Big Hero 6
34,396 votes
8
— Great
77%
The Revenant
33,935 votes
9
— Superb
68%
Ghost in the Shell
26,586 votes
9
— Superb
76%
300
25,186 votes
9
— Superb
63%
Assassin's Creed
23,447 votes
8
— Great
71%
The Matrix Revolutions
22,532 votes
8
— Great
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,384 votes
8
— Great
69%
Life
21,921 votes
9
— Superb
68%
The Great Wall
19,743 votes
9
— Superb
72%
Bad Moms
18,156 votes
8
— Great
66%
Power Rangers
14,890 votes
9
— Superb
64%
RoboCop
13,390 votes
9
— Superb
73%
Real Steel
12,933 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Gifted
12,171 votes
8
— Great
69%
Sleepless
8,351 votes
8
— Great
63%
AVP: Alien vs. Predator
7,834 votes
10
— Totally Ninja!
64%
47 Meters Down
7,800 votes
9
— Superb
71%
Kidnap
7,385 votes
8
— Great
60%
Rings
6,417 votes
8
— Great
54%
Madame Web
6,090 votes
7
— Good
75%
The Shack
5,570 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Jerry Maguire
5,292 votes
10
— Totally Ninja!
62%
The Signal
4,345 votes
9
— Superb
76%
Friday
3,915 votes
8
— Great
72%
Batman: Bad Blood
2,805 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Thinning
2,539 votes
8
— Great
60%
Amityville: The Awakening
2,481 votes
6
— Fair
61%
Immaculate
2,320 votes
6
— Fair
60%
No Way Up
2,168 votes
5
— Meh
58%
Tarot
2,028 votes
5
— Meh
65%
Death Race 2000
850 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Babylon 5: The Gathering
372 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Repeaters
284 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Jonestown: The Women Behind the Massacre
26 votes
8
— Great
37%
Terrence Howard's Fright Club
4 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup