trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
dinkysniff
VIP
5
28
followers
Kingston, England
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
32
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,546 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,574 votes
8
— Great
88%
Only Fools and Horses
831 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,531 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
25,158 votes
8
— Great
87%
The Shield
4,387 votes
8
— Great
86%
Deadwood
5,106 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,775 votes
8
— Great
86%
Curb Your Enthusiasm
4,958 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,194 votes
8
— Great
85%
The Thick of It
983 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
53,072 votes
8
— Great
85%
I'm Alan Partridge
482 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,744 votes
8
— Great
84%
Line of Duty
2,222 votes
8
— Great
84%
The Century of the Self
147 votes
8
— Great
84%
Generation Kill
2,372 votes
8
— Great
84%
This Is England '86
515 votes
8
— Great
83%
The Americans
8,940 votes
8
— Great
83%
The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst
1,767 votes
8
— Great
83%
Louie
4,224 votes
8
— Great
83%
Happy Valley
1,908 votes
8
— Great
82%
The Night Of
5,889 votes
8
— Great
82%
Horace and Pete
639 votes
8
— Great
82%
An Idiot Abroad
2,058 votes
8
— Great
82%
Review
598 votes
8
— Great
80%
Rubicon
806 votes
8
— Great
78%
High Maintenance
187 votes
8
— Great
77%
High Maintenance
572 votes
8
— Great
74%
Jon Benjamin Has a Van
85 votes
8
— Great
72%
Homecoming
1,396 votes
8
— Great
33%
Holidays In The Danger Zone
3 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup