trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
dinkysniff
VIP
5
28
followers
Kingston, England
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
192
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
89%
Game of Thrones
131,232 votes
7
— Good
92%
Breaking Bad
97,378 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,829 votes
5
— Meh
85%
Stranger Things
52,978 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,183 votes
5
— Meh
85%
Friends
41,407 votes
6
— Fair
81%
Lost
32,751 votes
7
— Good
88%
Rick and Morty
29,451 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,809 votes
7
— Good
86%
The Office
27,406 votes
6
— Fair
85%
Mr. Robot
26,701 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,855 votes
7
— Good
87%
Better Call Saul
25,084 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,492 votes
5
— Meh
82%
Modern Family
25,340 votes
5
— Meh
84%
House of Cards
24,241 votes
5
— Meh
82%
Homeland
24,471 votes
4
— Poor
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,020 votes
6
— Fair
79%
Orange Is the New Black
22,975 votes
5
— Meh
85%
True Detective
21,123 votes
7
— Good
84%
Community
20,265 votes
6
— Fair
84%
South Park
19,216 votes
6
— Fair
90%
Firefly
17,600 votes
7
— Good
85%
Parks and Recreation
17,459 votes
6
— Fair
91%
Band of Brothers
16,554 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,080 votes
6
— Fair
86%
Peaky Blinders
16,251 votes
7
— Good
92%
The Wire
15,517 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,407 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,084 votes
6
— Fair
84%
Silicon Valley
15,100 votes
7
— Good
82%
The Good Place
13,755 votes
7
— Good
85%
The Expanse
12,988 votes
6
— Fair
74%
Heroes
13,720 votes
5
— Meh
84%
Arrested Development
12,596 votes
6
— Fair
85%
Seinfeld
12,176 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,333 votes
5
— Meh
84%
Mindhunter
12,134 votes
6
— Fair
85%
Archer
11,469 votes
6
— Fair
85%
Mad Men
11,316 votes
7
— Good
82%
The Handmaid's Tale
11,079 votes
7
— Good
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,450 votes
7
— Good
77%
The End of the F***ing World
11,022 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,207 votes
7
— Good
84%
Boardwalk Empire
9,102 votes
7
— Good
83%
The Americans
8,937 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,756 votes
8
— Great
85%
Twin Peaks
7,682 votes
7
— Good
81%
The Leftovers
7,773 votes
7
— Good
83%
Luther
7,669 votes
6
— Fair
82%
30 Rock
7,648 votes
5
— Meh
83%
Banshee
7,511 votes
6
— Fair
87%
Adventure Time
7,029 votes
7
— Good
82%
Big Little Lies
7,060 votes
7
— Good
85%
Justified
6,424 votes
7
— Good
80%
Cobra Kai
6,553 votes
7
— Good
75%
The OA
6,594 votes
6
— Fair
80%
Killing Eve
6,274 votes
6
— Fair
79%
11.22.63
6,263 votes
7
— Good
81%
Barry
6,091 votes
6
— Fair
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup