trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Substitute for Missing Bobik
VIP
EP
2
0
followers
Here
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
39
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,384 votes
8
— Great
76%
RoboCop
9,667 votes
8
— Great
67%
M3GAN
8,462 votes
8
— Great
77%
Crouching Tiger, Hidden Dragon
5,868 votes
8
— Great
75%
The Fly
5,912 votes
8
— Great
70%
Violent Night
5,988 votes
8
— Great
76%
Big Trouble in Little China
5,232 votes
8
— Great
65%
His House
2,154 votes
8
— Great
74%
Ghost Dog: The Way of the Samurai
1,854 votes
8
— Great
64%
A Dark Song
1,510 votes
8
— Great
68%
Rare Exports: A Christmas Tale
1,219 votes
8
— Great
73%
The Player
950 votes
8
— Great
67%
The Quiet Earth
891 votes
8
— Great
61%
Dark Star
785 votes
8
— Great
70%
Picnic at Hanging Rock
676 votes
8
— Great
63%
The Stuff
652 votes
8
— Great
71%
The Hidden
608 votes
8
— Great
74%
The Devils
444 votes
8
— Great
63%
The Lair of the White Worm
322 votes
8
— Great
71%
The Daytrippers
133 votes
8
— Great
64%
The Rapture
117 votes
8
— Great
67%
The Heroic Trio
112 votes
8
— Great
58%
Body Parts
124 votes
8
— Great
66%
The Shout
104 votes
8
— Great
53%
1990: The Bronx Warriors
122 votes
8
— Great
57%
The Pit
114 votes
8
— Great
62%
When a Stranger Calls Back
99 votes
8
— Great
74%
In Search of Darkness: Part III
70 votes
8
— Great
76%
Hype!
66 votes
8
— Great
75%
Sisters with Transistors
58 votes
8
— Great
75%
Scratch
43 votes
8
— Great
50%
Teknolust
48 votes
8
— Great
34%
Pumaman
46 votes
8
— Great
56%
Spinning Out of Control
12 votes
8
— Great
53%
Deadly Yoga Retreat
13 votes
8
— Great
26%
Cry Wilderness
47 votes
8
— Great
61%
A Deadly Encounter
6 votes
8
— Great
34%
"Mitchell"!
26 votes
8
— Great
49%
Pom Poms and Payback
10 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup