trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jake
VIP
2
8
followers
Roch
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
49
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,081 votes
8
— Great
85%
Friends
41,334 votes
8
— Great
86%
The Office
27,319 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,020 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
25,035 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,962 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,060 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,487 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
10,998 votes
8
— Great
87%
Succession
8,206 votes
8
— Great
81%
Penny Dreadful
8,286 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,495 votes
8
— Great
85%
Justified
6,415 votes
8
— Great
81%
Barry
6,071 votes
8
— Great
86%
Deadwood
5,094 votes
8
— Great
83%
Schitt's Creek
5,001 votes
8
— Great
91%
Planet Earth
4,705 votes
8
— Great
84%
Atlanta
4,668 votes
8
— Great
80%
The Fall
4,602 votes
8
— Great
88%
Over the Garden Wall
4,148 votes
8
— Great
85%
Black Books
2,904 votes
8
— Great
78%
Workaholics
2,962 votes
8
— Great
79%
Godless
2,781 votes
8
— Great
84%
Derry Girls
2,546 votes
8
— Great
75%
Wilfred
2,681 votes
8
— Great
82%
Normal People
2,521 votes
8
— Great
80%
Eastbound & Down
2,437 votes
8
— Great
86%
Peep Show
2,231 votes
8
— Great
83%
Flight of the Conchords
2,206 votes
8
— Great
82%
Broad City
2,124 votes
8
— Great
87%
Chappelle's Show
2,061 votes
8
— Great
82%
An Idiot Abroad
2,056 votes
8
— Great
83%
Spaced
1,736 votes
8
— Great
80%
Party Down
1,747 votes
8
— Great
80%
Reservation Dogs
1,182 votes
8
— Great
78%
Catastrophe
1,079 votes
8
— Great
78%
Lovesick
987 votes
8
— Great
76%
Fresh Meat
946 votes
8
— Great
81%
Friday Night Dinner
846 votes
8
— Great
75%
Man Seeking Woman
840 votes
8
— Great
79%
Rescue Me
694 votes
8
— Great
83%
Detectorists
669 votes
8
— Great
74%
Lucky Louie
506 votes
8
— Great
77%
Moone Boy
394 votes
8
— Great
76%
Summer Heights High
397 votes
8
— Great
70%
Whites
150 votes
8
— Great
77%
The Layover
130 votes
8
— Great
80%
Chug
14 votes
8
— Great
78%
The Earliest Show
15 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup