trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
dobata
8
followers
Bulgaria
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
36
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Stranger Things
52,837 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,662 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,078 votes
8
— Great
84%
Community
20,229 votes
8
— Great
78%
Family Guy
18,830 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,862 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,358 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,726 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,109 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,100 votes
8
— Great
82%
Californication
11,253 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
10,987 votes
8
— Great
76%
American Dad!
8,324 votes
8
— Great
79%
Weeds
8,106 votes
8
— Great
82%
30 Rock
7,630 votes
8
— Great
85%
The Newsroom
7,462 votes
8
— Great
81%
Bob's Burgers
7,304 votes
8
— Great
84%
Atlanta
4,663 votes
8
— Great
80%
Sharp Objects
4,333 votes
8
— Great
83%
Louie
4,218 votes
8
— Great
84%
Utopia
4,070 votes
8
— Great
80%
The Office
4,004 votes
8
— Great
73%
Saturday Night Live
2,389 votes
8
— Great
82%
Trailer Park Boys
1,829 votes
8
— Great
78%
The Deuce
1,614 votes
8
— Great
79%
Courage the Cowardly Dog
1,459 votes
8
— Great
72%
Homecoming
1,395 votes
8
— Great
75%
Who Is America?
913 votes
8
— Great
74%
Comedians in Cars Getting Coffee
730 votes
8
— Great
80%
Tron: Uprising
656 votes
8
— Great
84%
This Is England '86
514 votes
8
— Great
80%
Danger 5
254 votes
8
— Great
77%
Between Two Ferns with Zach Galifianakis
261 votes
8
— Great
74%
Carlos
200 votes
8
— Great
73%
The Beauty Inside
70 votes
8
— Great
66%
Human Trafficking
53 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup