trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Docishoon
9
followers
Unknown
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
122
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
84%
Avengers: Infinity War
56,140 votes
7
— Good
83%
The Departed
25,339 votes
7
— Good
82%
Inglourious Basterds
36,936 votes
7
— Good
82%
How to Train Your Dragon
28,843 votes
7
— Good
81%
Heat
13,504 votes
7
— Good
81%
Wonder
11,011 votes
7
— Good
81%
Finding Nemo
39,468 votes
7
— Good
81%
1917
24,824 votes
7
— Good
81%
The Wolf of Wall Street
49,230 votes
7
— Good
80%
The Incredibles
35,942 votes
7
— Good
80%
Soul
17,701 votes
7
— Good
80%
Jujutsu Kaisen 0
2,414 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
48,990 votes
7
— Good
79%
Dune
36,525 votes
7
— Good
79%
The Greatest Showman
17,889 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,226 votes
7
— Good
79%
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
3,683 votes
7
— Good
78%
Back to the Future Part III
19,773 votes
7
— Good
78%
Predator
13,879 votes
7
— Good
77%
Home Alone
30,691 votes
7
— Good
77%
The Stoning of Soraya M.
283 votes
7
— Good
77%
All Quiet on the Western Front
7,649 votes
7
— Good
77%
The Accountant
30,925 votes
7
— Good
77%
Luca
11,412 votes
7
— Good
77%
The Revenant
33,894 votes
7
— Good
76%
The Equalizer
21,279 votes
7
— Good
76%
Shoeshine
115 votes
7
— Good
76%
Cruella
14,243 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,716 votes
7
— Good
76%
Raya and the Last Dragon
12,284 votes
7
— Good
75%
Fabricated City
446 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,209 votes
7
— Good
75%
Despicable Me 2
25,470 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,582 votes
7
— Good
74%
The Jungle Book
22,196 votes
7
— Good
74%
Den of Thieves
9,600 votes
7
— Good
74%
No Time to Die
18,060 votes
7
— Good
73%
Top Gun
17,097 votes
7
— Good
73%
The Croods: A New Age
4,955 votes
7
— Good
73%
Prey
12,700 votes
7
— Good
73%
UFC 281: Adesanya vs. Pereira
39 votes
7
— Good
73%
Free Guy
23,435 votes
7
— Good
73%
Wrath of Man
12,475 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,346 votes
7
— Good
73%
Madagascar
16,984 votes
7
— Good
73%
Decision to Leave
1,936 votes
7
— Good
73%
Frozen II
15,046 votes
7
— Good
72%
Peter Rabbit
5,196 votes
7
— Good
72%
Tenet
25,592 votes
7
— Good
72%
Pacific Rim
25,735 votes
7
— Good
72%
Finch
8,047 votes
7
— Good
72%
Mosul
666 votes
7
— Good
72%
UFC 278: Usman vs. Edwards 2
31 votes
7
— Good
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,185 votes
7
— Good
72%
Enola Holmes 2
5,766 votes
7
— Good
71%
Spy
13,779 votes
7
— Good
71%
The Roundup
626 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,173 votes
7
— Good
71%
The Boss Baby
25,223 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
40,639 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup