Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Lisa
8
Followers
4
Following
Roseburg or
41
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
215
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
83%
Westworld
26,460 votes
7
— Good
84%
Vikings
26,127 votes
7
— Good
82%
Homeland
24,725 votes
7
— Good
79%
Orange Is the New Black
23,286 votes
7
— Good
86%
Dark
17,723 votes
7
— Good
85%
Narcos
15,289 votes
7
— Good
85%
Shameless
15,016 votes
7
— Good
82%
Sense8
11,591 votes
7
— Good
81%
24
11,409 votes
7
— Good
81%
Marvel's The Punisher
11,131 votes
7
— Good
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,727 votes
7
— Good
70%
Marvel's Luke Cage
9,418 votes
7
— Good
75%
Pretty Little Liars
9,029 votes
7
— Good
81%
Penny Dreadful
8,413 votes
7
— Good
85%
Twin Peaks
7,856 votes
7
— Good
83%
Luther
7,794 votes
7
— Good
83%
Banshee
7,675 votes
7
— Good
82%
Outlander
7,083 votes
7
— Good
79%
Legion
7,079 votes
7
— Good
70%
Marvel's The Defenders
7,281 votes
7
— Good
75%
American Gods
6,882 votes
7
— Good
80%
Killing Eve
6,477 votes
7
— Good
81%
Barry
6,334 votes
7
— Good
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,314 votes
7
— Good
77%
Limitless
5,865 votes
7
— Good
82%
The Last Kingdom
5,691 votes
7
— Good
84%
The Good Wife
5,606 votes
7
— Good
75%
The Last Ship
5,656 votes
7
— Good
84%
Yellowstone
5,162 votes
7
— Good
78%
The Magicians
5,263 votes
7
— Good
77%
The Sinner
4,952 votes
7
— Good
76%
Santa Clarita Diet
4,688 votes
7
— Good
83%
Halt and Catch Fire
4,245 votes
7
— Good
77%
Marco Polo
4,015 votes
7
— Good
80%
Making a Murderer
3,906 votes
7
— Good
76%
Dark Matter
3,977 votes
7
— Good
78%
Travelers
3,910 votes
7
— Good
77%
Humans
3,705 votes
7
— Good
78%
Star Wars Rebels
3,518 votes
7
— Good
78%
Into the Badlands
3,428 votes
7
— Good
87%
Anne with an E
3,211 votes
7
— Good
78%
The Middle
3,275 votes
7
— Good
80%
9-1-1
3,214 votes
7
— Good
75%
Ballers
2,973 votes
7
— Good
75%
Shooter
2,817 votes
7
— Good
75%
The Alienist
2,805 votes
7
— Good
75%
The Terror
2,580 votes
7
— Good
70%
Scream: The TV Series
2,471 votes
7
— Good
74%
Future Man
2,371 votes
7
— Good
52%
Marvel's Inhumans
2,826 votes
7
— Good
78%
The Goldbergs
2,296 votes
7
— Good
75%
S.W.A.T.
2,307 votes
7
— Good
75%
Episodes
2,291 votes
7
— Good
76%
The Affair
2,188 votes
7
— Good
75%
Bloodline
2,145 votes
7
— Good
74%
The Librarians
2,139 votes
7
— Good
70%
Beauty and the Beast
2,180 votes
7
— Good
78%
Chicago Med
1,925 votes
7
— Good
73%
Salem
1,975 votes
7
— Good
68%
Zoo
1,974 votes
7
— Good
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch