trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
ThePaesantKazim
VIP
9
6
followers
Italy
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
118
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
108,947 votes
9
— Superb
83%
Guardians of the Galaxy
96,668 votes
9
— Superb
88%
The Dark Knight
74,965 votes
8
— Great
78%
Avatar
60,180 votes
5
— Meh
76%
Spider-Man: Homecoming
52,804 votes
8
— Great
81%
The Wolf of Wall Street
49,369 votes
9
— Superb
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,936 votes
7
— Good
82%
The Dark Knight Rises
46,321 votes
8
— Great
75%
Frozen
48,281 votes
7
— Good
84%
Django Unchained
44,702 votes
9
— Superb
75%
Avengers: Age of Ultron
47,179 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,330 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,581 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
40,834 votes
8
— Great
71%
Jurassic World
40,712 votes
5
— Meh
79%
Dune
36,712 votes
9
— Superb
75%
Now You See Me
33,639 votes
8
— Great
78%
Despicable Me
32,676 votes
7
— Good
78%
X-Men: Days of Future Past
31,566 votes
6
— Fair
79%
Ratatouille
30,847 votes
7
— Good
82%
How to Train Your Dragon
28,911 votes
7
— Good
82%
The Truman Show
28,784 votes
8
— Great
71%
The Amazing Spider-Man
28,319 votes
6
— Fair
73%
Cars
26,812 votes
7
— Good
72%
Pacific Rim
25,773 votes
7
— Good
72%
Tenet
25,677 votes
8
— Great
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,663 votes
6
— Fair
77%
Men in Black
24,111 votes
9
— Superb
77%
The Lego Movie
23,655 votes
7
— Good
78%
Star Trek Into Darkness
23,371 votes
6
— Fair
63%
The Mummy
25,309 votes
6
— Fair
73%
Free Guy
23,509 votes
8
— Great
69%
Spectre
23,274 votes
6
— Fair
70%
Warcraft
21,267 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Green Book
19,234 votes
9
— Superb
79%
No Country for Old Men
19,543 votes
7
— Good
72%
The Suicide Squad
20,498 votes
7
— Good
79%
How to Train Your Dragon 2
19,126 votes
7
— Good
76%
Nobody
19,422 votes
7
— Good
67%
Maze Runner: The Scorch Trials
19,968 votes
7
— Good
69%
Barbie
19,419 votes
8
— Great
80%
Soul
17,752 votes
7
— Good
74%
Bullet Train
18,328 votes
6
— Fair
77%
Zack Snyder's Justice League
17,032 votes
7
— Good
70%
Men in Black 3
16,941 votes
8
— Great
80%
Mulan
15,485 votes
6
— Fair
73%
Hotel Transylvania
15,780 votes
7
— Good
74%
Constantine
15,510 votes
6
— Fair
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,536 votes
7
— Good
76%
The Little Mermaid
14,944 votes
6
— Fair
75%
Bridge of Spies
14,743 votes
8
— Great
68%
Men in Black II
15,419 votes
9
— Superb
66%
Cars 2
15,358 votes
3
— Bad
76%
Cruella
14,275 votes
6
— Fair
72%
The Menu
14,571 votes
8
— Great
67%
Bright
14,696 votes
9
— Superb
73%
A Quiet Place Part II
13,984 votes
8
— Great
70%
Sonic the Hedgehog
14,101 votes
7
— Good
63%
Pixels
14,809 votes
1
— Weak Sauce :(
69%
The Tomorrow War
13,490 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup